Nesnauskite, užsiregistruokite ir dalyvaukite!

Lapkričio 16–22 d. Lietuvoje vyks tradicinė šešioliktoji suaugusiųjų mokymosi savaitė „Aktyvus mokymasis aktyviam gyvenimui“. Tai laikas, kai suartėja giminingos sielos: žmonės, kurie moko, mokosi ir kviečia mokytis kitus – visi tie, kurie tiki, kad išgyvens tik besimokanti planeta.
 
Mūsų kraštas ne išimtis, čia taip pat vyks mokymosi savaitė. Šakių „Žiburio“ gimnazija inicijuoja renginius mūsų rajono bendruomenei. Lapkričio 17 d. 17 val. į renginius „Žiburio“ gimnazijoje kviečiami visi, norintys kitaip praleisti laiką. Bus galima pasirinkti jums tinkantį užsiėmimą.

Jaučiantiems stresą, įtampą, norintiems daugiau sužinoti apie kūno kompoziciją siūloma atvykti į užsiėmimus „Pagalba sau darbinei įtampai, blogai nuotaikai ir neigiamoms emocijoms šalinti“ ir „Kūno kompozicijos analizė“. Užsiėmimus ves rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistė Justė Naujokaitytė. Į šiuos užsiėmimus patartina ateiti apsirengus sportiškai.

Apie sporto naudą sveikatai sužinosite nuvykę į užsiėmimą „Saugių fizinių pratimų nauda sveikatai ir grožiui“. Šį užsiėmimą ves Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro direktorės pavaduotoja Rima Mozūraitienė. Į šį užsiėmimą ateikite taip pat sportiškai apsirengę.

Apie šeimą, gyvenimo patirtį bei išgyvenimus ir jų pasekmes užsiėmimą „Kaip asmens ir šeimos gyvenimo patirtis, išgyvenimai veikia dabartį“ ves Šakių r. Pedagoginės psichologinės tarnybos ir „Žiburio“ gimnazijos psichologė Aušra Jakavičienė.

Norintiems pradėti kurti verslą, bet nežinantiems, kaip tai padaryti, ar norintiems pasikonsultuoti kuo puikiausiai tiks užsiėmimas „Kaip pradėti verslą?“. Šiame užsiėmime jūsų lauks Šakių verslo ir informacijos centro direktorė Daiva Palukaitienė.

Apie fotografijos meną daugiau sužinosite atėję į užsiėmimą „Fotografijos meno subtilybės“, kurį ves „Žiburio“ gimnazijos dailės mokytojas Algimantas Vorevičius.

Artėjant žiemos šventėms daugelis mūsų norime pasirūpinti įvairiomis dekoro detalėmis, todėl visi kviečiami į užsiėmimą „Interjero dekoro detalės Kalėdų belaukiant“. Šį užsiėmimą ves „Žiburio“ gimnazijos dailės mokytoja Audronė Vorevičienė.
 
Susidomėjote? Tuomet į užsiėmimus registruokitės tel. (8 345) 60 176.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.