Filme „Patriotai“ išvysime Šakių kraštą ir pažįstamus veidus

filmavimasPraėjusią savaitę Šakių r. pradėtos filmuoti režisieriaus Alvydo Šlepiko naujojo filmo „Patriotai“ akimirkos.
 
Nuotr. Sintautų aikštėje buvo filmuojama finalinė filmo „Patriotai“ scena.
 
Kaip pasakojo filmo vykdantieji prodiuseriai Justina Ragauskaitė ir Mindaugas Papinigis, komedija „Patriotai“ filmuojama ne tik kitose Lietuvos vietose, bet ir mūsų krašte mintį „pakišus“ Rolandui Skaisgiriui. Televizijos prodiuseris, kaip daugelis žino, yra kilęs iš Šakių krašto.

M. Papinigis minėjo, kad atvažiavus į Šakius, apsilankius keliose rajono vietose, neliko abejonių, jog „Patriotuose“ išvysime ir savo kraštą – Sintautus bei Zyplius. Vykdančiųjų prodiuserių teigimu, filmo premjerą pamatyti galėsime jau sausio 29 d.

Kaip pasakojo M. Papinigis, filmas „Patriotai“ kuriamas pagal lietuvių dramaturgo, poeto ir vertėjo Petro Vaičiūno pjesę „Patriotai“. Minėtąją pjesę šiems laikams pritaikė žurnalistas, poetas, dramaturgas Mindaugas Nastaravičius.

Filme išvysime ne tik mums artimus rajono vaizdus, tačiau ir daugeliui pažįstamus ar bent jau vieną kitą kartą matytus ar girdėtus žmones.

 „Patriotuose“ vaidins Lukšių miestelio seniūnas Vidas Cikana, krepšinio komandos „Vytis“ žaidėjus vaidins Zanavykų teatro aktoriai, berniukų chorą – Jaunimo tautinių šokių kolektyvo „Pynė“ nariai“, – sakė M. Papinigis.

 Vykdančiųjų prodiuserių teigimu, šakiečiams šį filmą vertėtų pažiūrėti ir todėl, jog ryškius vaidmenis komedijoje vaidins ir mūsų kraštiečiai, ir apskritai didžiąją dalį aktorių sudaro mūsų krašto žmonės.

Pavyzdžiui, praėjusią savaitę Sintautuose buvo filmuojama viena iš finalinių filmo scenų, tačiau plačiau apie šią dalį ir viso filmo siužetą prodiuseriai kalbėti nenorėjo, tebūnie palikta šiokia tokia intriga.

J. Ragauskaitės teigimu, komedijoje besifilmuojantys šakiečiai – imlūs, talentingi bei iniciatyvūs. Dauguma jų aktoriaus duonos paragavo pirmą kartą.

Prodiuserių teigimu, kol kas filmuojant „Patriotus“ su jokiais sunkumais nesusidurta, oras pasitaikė geras, būtent toks, kokio ir tikėtasi. Visa komanda apsistojusi Zyplių dvare, mat filmas mūsų krašte filmuojamas bus dar kurį laiką. Jei kūrybinei grupei prireikia kokios nors pagalbos, kaip juokavo prodiuseriai, jie turi dešiniąją ranką – Seimo nario Mindaugo Basčio patarėją Kristiną Geršvaltaitienę.

„Patriotuose“ išvysime gerai pažįstamus aktorius: Ramūną Cicėną, Rimantę Valiukaitę, Arūną Sakalauską, Nerijų Gadliauską, Miglę Polikevičiūtę, Emiliją Latėnaitę, Olitą Dautartaitę ir kt. Filmo režisierius – Alvydas Šlepikas, operatorius – Saulius Sipaitis, kostiumų dailininkas – Kęstas Rimdžius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.