„Trys seserys“ aplankė Zyplius

trys seserysŠeštadienį Zyplių dvare įvyko antrasis socialinės atsakomybės projekto „Trys seserys“ išvažiuojamasis seminaras.

Nuotr. „Trijų seserų“ seminaruose dalyvavo 41 moteris.

Keturiasdešimt viena moteris iš Marijampolės, Šakių krašto, Kauno, Jurbarko ir Vilkaviškio atvyko į trigubą seminarą padirbėti su savimi padedant trims projekto seserims: Lietuvos psichologų sąjungos asocijuotai narei, organizacinės psichologijos magistrantei Julijai Tumaitei, Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų prezidiumo narei, psichoemocinės ir dvasinės sveikatos komiteto pirmininkei ir Dailės terapijos pradininkei Lietuvoje Marijai Mendelei-Leliugienei ir neurolingvistinio programavimo trenerei Viktorijai Česonytei.
 
Į tris grupes suskirstytos trijose skirtingose dvaro menėse moterys klausėsi ir atliko praktines užduotis trijuose seminaruose: „Kaip atrasti santykį su pačia savimi?“, „Aš ir mano ryšiai su kitais“ ir „Tikslingas svajojimas“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar reikia suteikti teisę balsuoti nuo 16-os metų?

klausimelis 04 21Kornelija iš Šakių:

Kodėl gi ne? Tegul balsuoja nuo 16-os. Jauniems žmonėms reikia duoti išreikšti savo nuomonę. Manau, kad šešiolikmečiai yra jau kritiškai mąstantys. Yra protingų ir brandžių. Nemanau, kad labai jau kuo skiriasi šešiolikmetis nuo aštuoniolikmečio. Aišku, visokių jaunų žmonių yra, kurie ir nesidomi politika, o verčiau užsiima visokiais netinkamais dalykais. 

klausimelis 04 21 2

Auridas iš Zygmantiškės:

Galėtų ir nuo 16-os išreikšti savo nuomonę rinkimuose. Nes jau nuo 16-os daug ką gali daryti: pavyzdžiui, važiuoti mopedais. Pasakysiu, kad absurdas ta mūsų Vyriausybė, jei šešiolikmečiams balsuoti neleista. Valdžia moka tik visokius draudimus leisti. Pavyzdžiui, Švedijoje, važinėti jaunam žmogui automobiliu galima jau nuo 16 metų, aišku, ribotu greičiu. Jaunam žmogui ten daugiau galimybių. Tėvai važiuoja į savo darbus, vaikai su automobiliais į mokyklas.

europos pulsas350px

 
nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
pasisupkiva drauge 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.