Nuotaikinga kopūstų šventė Gerdžiūnuose

Penktadienį (lapkričio 20 d.) Gerdžiūnų laisvalaikio salėje vyko trečioji, jau tradicine tapusi kopūstų šventė. Į ją rinkosi gerdžiūniškiai, kriūkiečiai bei Ilguvos socialinės globos namų gyventojai.

Idėja paminėti vertingą ir lietuvių pamėgtą daržovę – kopūstą  kilo vienam iš šventės organizatorių Juozui Bacevičiui-Zuzei. Šventės sumanytojas šiais metais visus dalyvius pakvietė padainuoti jo paties sukurtą dainą – himną kopūstui.

Kriūkų laisvalaikio centro darbuotoja, viena iš kopūstų šventės organizatorių Ingrida Vaitkevičienė susirinkusiems pasakojo apie kopūstų kilmę, jų naudą žmogaus organizmui. Atidūs klausytojai turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje. Taip pat vyko dainų, eilėraščių, pasakų, sakmių ar anekdotų apie kopūstus kūrimas, jų pristatymas. I. Vaitkevičienė džiaugiasi, kad Gerdžiūnuose yra labai kūrybingų žmonių.
 
Nenuobodžiavo ir mažiausieji šventės dalyviai – vaikai. Jie net tik su visais šoko, dainavo, bet ir piešė spalvotus, pasakiškus kopūstus. Kūrybiškiausiems ir sumaniausiems dalyviams buvo įteikti prizai.

Šventės dalyviai galėjo apžiūrėti tautodailininkų Valdo Paukščio ir Eirimo Martūno darbų parodą. Susirinkusius linksmino kaimo kapela „Liocai“ iš Šakių.

Kad šventės dalyviai neliktų alkani, Ilguvos pensionato valgyklos darbuotojai visus vaišino kopūstų troškiniu.

„Manau, kad renginys pavyko, nes žmonės išėjo laimingi, linksmi, sotūs“, – įspūdžiais dalijosi I. Vaitkevičienė.

Šventės organizatoriai dėkoja pagrindinei rėmėjai – verslininkei Kristinai Jančaitienei.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.