Nominuotas šiemetinis jaunimo lyderis

mariukasPenktadienį vykusioje jaunimo konferencijoje „Įjunk šviesą“ buvo įteiktos šešios nominacijos labiausiai pasižymėjusiems rajono veikėjams ir organizacijoms, nominuotas ir 2015 metų Šakių r. jaunimo lyderis.

Nuotr. Marius Pavalkis: „Bendraujant su žmonėmis, mano nuomone, svarbiausia yra juos išklausyti, negirdėjimas vienas kito – daugelio konfliktų pagrindas. Gyvenime svarbiausios vertybės man yra atsakomybė, sąžiningumas, pasitikėjimas ir atsidavimas kiekvienam veiksmui, veiklai, todėl, kai kažką darau ar organizuoju, tai imuosi to iš visų jėgų.“

2015 metų jaunimo lyderiu tapo sportininkas, renginių vedėjas, aktorius, krepšinio varžybų teisėjas ir komentatorius, Lietuvą dviračiu apvažiavęs studentas Marius Pavalkis.

Jaunimo renginio nominacija buvo įteikta Almai Dragūnaitienei (Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinio ugdymo skyrius) už tradicine tapusia sportinę-edukacinę-pažintinę stovyklą jaunimui „Draugystės turistinis žygis“. Šių metų jaunimo partnerio apdovanojimas buvo skirtas Aušrai Mockevičiūtei, Šakių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnei, už aktyvų darbą su jaunimu, ypač daug dėmesio skiriant problemiškam ir nemotyvuotam jaunimui.
 
Jaunimo organizacijos nominacija už tarpinstitucinio bendradarbiavimo skatinimą, sprendžiant Šakių rajono gyventojų problemas,buvo įvertinta neformali jaunimo grupė „Tvarkau Šakius“ (iniciatoriai Algirdas Unguvaitis, Živilė Unguvaitytė, Martinas Eimutis).

Jaunimo iniciatyvos nominacija buvo paskatintos Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos mokinės Dovilė Skužinskaitė ir Samanta Jelisiejevaitė už altruizmą rūpinantis gyvūnu.
Jaunimo indėlio Šakių rajonui nominacija buvo įteikta asociacijai „Varpo drama“ (pirmininkė Vilija Meškaitienė) už jaunimo užimtumo skatinimą, švietėjiškos veiklos vykdymą bei Šakių rajono garsinimą.    

Nominacijas skyrė Jaunimo reikalų taryba, nominantams skirtos 75 eurų vienkartinės išmokos.

Konferencijos metu buvo pristatytas projektas „Saugok sveikatą, kol jaunas!“ ir viktorina „Būk sveikas!“

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.