Sukūrė eglę iš knygų

knygu egleGruodžio 4 d. Šakių viešosios bibliotekos Žiemos sodo galerijoje vyko „Knygų Kalėdų“ akcijos renginys „Šv. Kalėdų belaukiant“.

Nuotr. Šiai 2,30 m aukščio eglei sukurti prireikė apie 4000 knygų.

Šios popietės tikslas – sukurti netradicinę knygų eglę. Idėjos iniciatorė – vaikų literatūros skyriaus darbuotoja Ingrida Talalienė. Knygų eglės kūryboje dalyvavo šakiečių bendruomenės pirmininkė Rosita Gorges, bendruomenės narė Zita Jakaitienė, bibliotekos savanorės Goda ir Gabija Endzelytės, Justė Jakaitytė ir bibliotekos darbuotojos Ingrida Talalienė, Edita Puskunigytė, Genė Dičpinigaitienė, Irena Pašilskienė, Birutė Matulaitienė, Genė Polteraitienė, Dalija Jasaitienė. Eglutės kūrimas pareikalavo daug jėgų ir laiko. Ir stebuklas įvyko! Sukurta nepaprasta Knygų Kalėdų eglė, kuri siekia 2,30 m aukščio, o jos „spygliukai“ – apytiksliai iš 4000 knygų.

Kokia gi eglutė be žaisliukų? Ji papuošta kalėdiniais žaisliukais, pagamintais iš senų knygų. Senas knygos Kalėdų šventei „atgaivino“ ankstesnėje popietėje dalyvavę Šakių vaikų namų globotiniai ir laikraščių „Draugo“ bei „Valsčiaus“ darbuotojai. Knygų miestelį, esantį šalia eglutės, sukūrė bibliografė Edita Puskunigytė.
 
Kalėdinė knygų eglė pasitinka visus bibliotekos svečius ir primena, kad vyksta „Knygų Kalėdų“ akcija iki sausio 6 d. Kiekvienas galite padovanoti bibliotekai naują knygą, skirtą vaikams ir jaunimui. Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.