Labdaros popietė Kriūkuose

kaledine popieteGruodžio 20 d. Kriūkuose vyko Kalėdinė labdaros popietė vaikams, kurios metu išdalintos 48 dovanėlės.

Nuotr. Popietės metu vaikams buvo paruoštos vaišės. Visi šoko, dainavo ir nusifotografavo su Kalėdų Seneliu.

Labdaringos popietės rėmėjai – Rasa ir Dennis Vogelius. Akcijos ,,Vaikų svajonės” metu buvo dovanotos dovanos 21 vaikui, kurias nupirko du pagrindiniai rėmėjai – mūsų kraštietė iš Airijos Asta Timinskaitė su vyru Walter Rowe, taip pat Kriūkuose vasarojantys Daiva ir Tadas Česynai. Šešti metai prie šios gražios akcijos širdingai prisideda Kriūkų moterų klubas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.