Labdaros popietė Kriūkuose

kaledine popieteGruodžio 20 d. Kriūkuose vyko Kalėdinė labdaros popietė vaikams, kurios metu išdalintos 48 dovanėlės.

Nuotr. Popietės metu vaikams buvo paruoštos vaišės. Visi šoko, dainavo ir nusifotografavo su Kalėdų Seneliu.

Labdaringos popietės rėmėjai – Rasa ir Dennis Vogelius. Akcijos ,,Vaikų svajonės” metu buvo dovanotos dovanos 21 vaikui, kurias nupirko du pagrindiniai rėmėjai – mūsų kraštietė iš Airijos Asta Timinskaitė su vyru Walter Rowe, taip pat Kriūkuose vasarojantys Daiva ir Tadas Česynai. Šešti metai prie šios gražios akcijos širdingai prisideda Kriūkų moterų klubas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.