Popietė moterims „Apie meilę – rimtai ir linksmai“

normantaiteSavaitinis žurnalas „Šeimininkė“ ir aktorė Nijolė Narmontaitė šakietes moteris pakvietė į popietę „Apie meilę – rimtai ir linksmai“. Girėnų bendruomenės centro salėje vykusiame renginyje dalyvavo šakietės ir šakiečiai, jau seniai besižavintys aktorės ir rašytojos kūryba.

Nuotr. Aktorė Nijolė Narmontaitė šakiečiams pristatė savo knygas, dalijosi prisiminimais bei dainomis.

Šįkart popietės metu N.Narmontaitė pristatė savo pirmąją didelio populiarumo sulaukusią knygą „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės“ bei dar visai neseniai pasirodžiusią antrąją serijos „Ko nematė žiūrovai“ dalį – „Aktoriai, režisieriai ir studentai“. Trumpos inscenizacijos, prisiminimai, muzika ir dainos – visa tai žiūrovams dovanojo charizmatiškoji N. Narmontaitė.
 
Žurnalo „Šeimininkė“ redaktorė Dalia Juškienė pristatė savaitinį leidinį ir ragino šakietes tapti nuolatinėmis žurnalo moterims skaitytojomis. Renginio dalyviai galėjo įsigyti ne tik N. Narmontaitės knygų su autorės autografu, bet ir užsiprenumeruoti „Šeimininkės“ žurnalą, nusipirkti „Šeimininkė knygynėlio“ praktiškų leidinių. Dar prieš renginį „Šeimininkės“ žurnalistė kalbino Šakių moterų veiklos klubo moteris ir domėjosi daugiau nei dešimtmetį vykdoma aktyvia šakiečių moterų veikla.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.