Popietė moterims „Apie meilę – rimtai ir linksmai“

normantaiteSavaitinis žurnalas „Šeimininkė“ ir aktorė Nijolė Narmontaitė šakietes moteris pakvietė į popietę „Apie meilę – rimtai ir linksmai“. Girėnų bendruomenės centro salėje vykusiame renginyje dalyvavo šakietės ir šakiečiai, jau seniai besižavintys aktorės ir rašytojos kūryba.

Nuotr. Aktorė Nijolė Narmontaitė šakiečiams pristatė savo knygas, dalijosi prisiminimais bei dainomis.

Šįkart popietės metu N.Narmontaitė pristatė savo pirmąją didelio populiarumo sulaukusią knygą „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės“ bei dar visai neseniai pasirodžiusią antrąją serijos „Ko nematė žiūrovai“ dalį – „Aktoriai, režisieriai ir studentai“. Trumpos inscenizacijos, prisiminimai, muzika ir dainos – visa tai žiūrovams dovanojo charizmatiškoji N. Narmontaitė.
 
Žurnalo „Šeimininkė“ redaktorė Dalia Juškienė pristatė savaitinį leidinį ir ragino šakietes tapti nuolatinėmis žurnalo moterims skaitytojomis. Renginio dalyviai galėjo įsigyti ne tik N. Narmontaitės knygų su autorės autografu, bet ir užsiprenumeruoti „Šeimininkės“ žurnalą, nusipirkti „Šeimininkė knygynėlio“ praktiškų leidinių. Dar prieš renginį „Šeimininkės“ žurnalistė kalbino Šakių moterų veiklos klubo moteris ir domėjosi daugiau nei dešimtmetį vykdoma aktyvia šakiečių moterų veikla.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.