Kalėdinis autobusiukas linksmina šakiečius

kaledu senelisĮ Šakių Kalėdų eglutės įžiebimo šventę savo autobusiuku atvykęs Kalėdų Senelis nusprendė pasilikti ilgesniam laikui.

Nuotr. Kalėdų Senelis važinėja po miestą, sušoka ratelį su vaikais ir aplanko įmonių darbuotojus.

Dar neprašvitus, nuo pusės aštuonių ryto, sėdęs į autobusiuką, iš kurio garsiai skamba nuotaiką keliančios kalėdinės dainos, jis sukinėjasi po Šakius. Pakelia skubančius į darbą ir palydi vakare grįžtančius namo... užsuka į įmones, pradžiugina darželinukus, priverčia nusišypsoti senelius.
 
„Kai sninga – kalėdinė dvasia atsiranda tarsi savaime, o tokiu ūkanotu oru kaip dabar, ją įpūsti reikia pastangų. Štai kodėl Kalėdų Senelis nusprendė ilgiau paviešėti Šakiuose. Visi apsnūdėliai gauna dozę gerų emocijų“, – šypsojosi Kalėdų Senelis, labai panašus į Šakių kultūros centro direktorių Raimondą Januševičių.

Vieną rytą Kalėdų Senelis net išgirdo ačiū už tai, kad pakėlė į darbą skubantį šakietį: „Jei ne jūs – būčiau tikrai pamigęs.“

Kalėdinis autobusiukas pernai aplankė apie 20 įstaigų. Dėkodamas už per metus padarytus gerus darbus Kalėdų Senelis savo dideliame maiše vaikams suranda po saldainį, o įmonėms – kalėdinį pyragą.

Paklausus, kiek kuro autobusiukas išvažinėja iki Kalėdų, Senelis buvo paslaptingas: „Nematerializuokime visko, juk negalima tokio dalyko, kaip Kalėdų dvasia, įvertinti pinigais arba prašyti Kalėdų Senelio pasakyti, kiek kainavo jo dovana.“

Kokią žinią šiemet šakiečiams nori paskleisti Kalėdų Senelis? „Reikia į viską žiūrėti teigiamu rakursu, net liūdni dalykai, pažvelgus į juos linksmai, pasidaro geresni. Jei į viską žvelgsi pasyviai, bus labai liūdna gyventi. Žmonės sakys, bepigu tam Kalėdų Seneliui šnekėti, kai jis visą vasarą tupi Laplandijoje ant pečiaus ir nekvaršina galvos jokiais rūpesčiais. Sunku įtikinti, bet iš tiesų turime gyventi ir džiaugtis, kad gyvename, nematerializuokime to gyvenimo. Visa mūsų įsitikinimuose, širdyje visa tai“, – važiuodamas savo žaviu skambančiu autobusiuku storu balsu dundeno Kalėdų Senelis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.