„Liūtai“ sušildė mažas vaikų širdeles

lions vaikamsEina metai... Vieni kažką nusineša, kiti kažką atneša, dovanoja. Tačiau paskutinėmis metų sekundėmis visi norime vieni kitiems padovanoti gražias akimirkas. O ypač vaikams.

Nuotr. Šakių „Lions“ klubas pakvietė mažuosius rajono vaikučius prie Kalėdų eglutės Zyplių dvare, kur vaikai žaidė, dainavo daineles bei susitiko su Kalėdų Seneliu.

Šakių „Lions“ klubas gruodžio 19 d. jau trečiąjį kartą pakvietė mažuosius rajono vaikučius prie kalėdinės eglutės Zyplių dvaro rūmuose. Vaikučiai į šventę buvo kviečiami iš šešių seniūnijų, kuriose gyvena ir dirba klubo nariai, – Lukšių, Barzdų, Kriūkų, Sintautų, Kidulių, Griškabūdžio. Iš viso į renginį susirinko 36 ikimokyklinio amžiaus vaikai.
 
Vaikučius palydėjo tėveliai, sesės arba seniūnijų socialiniai darbuotojai. Iš pradžių mažyliai buvo nedrąsūs ir nenorėjo paleisti mamyčių rankų, bet jaunas ir energingas Kalėdų Senelis visas baimes greitai išsklaidė. Vaikai tuoj suskubo stoti ratelin ir žaisti nesudėtingus, bet linksmus žaidimus, dainuoti daineles. Akylas Kalėdų Senelis pastebėjo, kad vaikučiai pavargo. Gražiai visus susodino rateliu ir pasekė išsipildymo pasaką. Vaikai atidžiai klausėsi gražios kalėdinės pasakos su laiminga pabaiga, kurioje visos vaikučių svajonės pildosi. Vienas berniukas net susigraudino, taip įdėmiai klausėsi ir galbūt pagalvojo apie savo svajonę...

Reikia tikėti stebuklu ir jis išsipildys. Smalsios mažylių akutės vis dirsčiojo į Senelio maišą. Žinoma, kad maiše turi būti kalėdinės lauktuvės. O už dovanėles vaikučiai atsidėkodami deklamavo eilėraštukus – ilgus ir trumpesnius. Bet visi buvo tokie gražūs ir taip nuoširdžiai padeklamuoti! Džiaugėsi visi – ir Senelis, ir tėveliai, ir klubiečiai bei svečiai. Klubo prezidentė Audrutė Zokaitienė padėkojo Seneliui, tėveliams, svečiams, klubo nariams ir visiems geradariams.

„Šiandien vaikučių veiduose pamačiau šypseną, akyse džiaugsmą. Vadinasi, verta daryti ir tokius nedidelius darbus, kurie nors akimirkai mažų vaikų širdeles pripildo laimės. Sveikindama su artėjančiomis šventėmis visiems linkiu sveikatos ir laimingų akimirkų ateinančiais metais“, – sakė A. Zokaitienė.

Visi šventės dalyviai audringais plojimais išlydėjo Kalėdų Senelį pas kitus vaikučius, o jų dar laukė sotus vaišių stalas. Vaikai pasivaišino, o saldumynų dar ir broliukams bei sesutėms į namus parvežė.

Šakių „Lions“ klubas nuoširdžiai dėkoja visiems už pagalbą rengiant šią kalėdinę šventę rajono vaikams. Tik bendromis pastangomis galime pasiekti, kad šalia esantys bent akimirkai pasijustų globojami, mylimi, reikalingi ir neužmiršti. Ypač vaikai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.