Šventiškas vadovų pasibuvimas

soc padekaPraėjusią savaitę šventiškam pasibuvimui Zanavykų muziejuje susirinko socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovai.

Nuotr. Socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovų šventiniame pasitarime susirinkusiesiems buvo padėkota už sunkų, daug pastangų bei jėgų reikalaujantį darbą.

Renginio metu buvo prisiminta, jog prieš šv. Kalėdas rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė, rajono meras Juozas Bertašius ir mero pavaduotojas Edgaras Pilypaitis aplankė rajono vaikų globos namų, dienos centrų auklėtinius, Kukarskės globos namų, Šakių bei Kudirkos Naumiesčio parapijų globos namų gyventojus bei rajono šeimynas.

Kaip šventinio susitikimo metu sakė L. Pocevičiūtė, norisi pasidžiaugti, pabūti būtent su tais žmonėmis, kurie dirba tokį jautrų, atsakingą ir be galo sunkų darbą.
 
„Jūs, ieškodami tinkamiausių įvairių situacijų sprendimo būdų, stengiatės, kad socialinių paslaugų sritis būtų prieinama visiems mūsų rajono gyventojams, kuriems to labiausiai reikia. Ir jaunimui, ir neįgaliesiems, ir pagyvenusiems žmonėms“, – dėkodama kalbėjo vedėja.

Įstaigų vadovus pasveikinti atvykę J. Bertašius bei E. Pilypaitis dėkojo už pasiaukojimą, už kantrybę bei tikėjimą. O vicemeras taip pat palinkėjo asmeninės sveikatos.

„Taip pat linkiu laiko sau. Tai yra svarbūs dalykai, kurie iš mūsų yra vienaip ar kitaip atimami. Jeigu neturėtumėt vidinių rezervų, neturėtumėt iš kur pasisemti dvasinių jėgų, turbūt nė vienas šio darbo negalėtumėte dirbti. Linkiu, kad užtektų jėgų ir dvasinio polėkio, nes tai nėra toks darbas, kai penktą valandą vakaro uždarius duris būtų pamirštos problemos, kurios slegia“, – kalbėjo E. Pilypaitis.

Šventinį mini spektaklį popietės dalyviams padovanojo Šakių neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojai. Vėliau socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovai dalyvavo muziejuje vedamose edukacijose, daugiau sužinojo apie patį  muziejų ir mūsų kraštą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.