Paluobiuose – Šeimos šventė

Gegužės 13 d. Paluobių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Šeimos šventė, kuriai  mokiniai ir mokytojai ruošėsi ilgai bei kantriai.

Šventiniame koncerte buvo pasakyta daug gražių žodžių apie šeimą, artimiausius žmones, meilę ir draugystę. Šilčiausi jausmai liejosi ir mokinių atliekamose dainose. Visus maloniai nustebino šokių būrelio, kuriam vadovauja mokytoja Saulena Valatkaitienė, šokiai. Scenoje su šokiu pasirodė ir mokytojai, o mokyklos penktokai klasės vaidinime pristatė Paluobius ir savo mokyklą.
 
Su nekantrumu visi laukė Paluobių vaikų teatro, kuriam vadovauja Aida Demikytė, pasirodymo. Jie susirinkusiems vaidino Justino Marcinkevičiaus „Daktarą Aiskaudą“ ir  „Grybų karą“. Koncerto pabaigoje pasirodė Griškabūdžio pučiamųjų orkestras.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.