Sąskrydyje – ir šakiečiai

Praėjusį savaitgalį Karklėje, Klaipėdos r., vyko tradicinis Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis, kuriame dalyvavo bei šauniai pasirodė ir Šakių rajono savivaldybės bendruomenių atstovai – iš viso apie 50 žmonių.

Įkurtame kiemelyje buvo pristatytas Šakių rajonas, kur didelio dėmesio susilaukė verpimas ir dažnas pats panoro išbandyti šį amatą, o linksmą nuotaiką suteikė Girėnų muzikantai. Patys šakiečiai apžiūrėjo kitų bendruomenių kiemelius, pasidalijo gerąja patirtimi bei smagiai praleido laiką.
 
Girėnų bendruomenės centro pirmininkė Irena Sakalauskienė buvo apdovanota  Žemės ūkio ministro padėkos raštu už bendruomenės centro sodybos įkūrimą ir puoselėjimą, lyderystę bei skatinantį pavyzdį visoms rajono bendruomenėms. Sąskrydžiui abejingas neliko bei saviškius jame palaikė, pats veiklose dalyvavo ir rajono meras Edgaras Pilypaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.