Kviečia pasidalinti nuotraukomis

Šiais metais Šakių miestui sukanka 420 metų. Ta proga Zanavykų muziejus ieško įvairių laikotarpių (tarpukario, sovietmečio, nepriklausomybės pradžios, o galbūt ir dar senesnių laikų) Šakių miesto nuotraukų.

Muziejininkai prašo šakiečius perduoti muziejui nuotraukų su Šakių miesto vaizdais ir svarbių įvykių akimirkomis. Taip pat laukia pasakojimų, istorijų, prisiminimų apie mūsų miestą.
 
„Jei neturite jūs, aplankykite senelius, dėdes ir tetas. Pavartykite kartu senuosius albumus. Dažnai senas nuotraukas žmonės išmeta arba sudegina, nes jose nieko nepažįsta. Dažniausiai žmonės nežino, kad nuotraukos, kurios jiems atrodo nesvarbios, yra reikšmingos krašto istorijai. Visos fotografijos savaip vertingos – mums tereikia laiko, kad tai suprastume“, – sako muziejininkai ir dar kartą prašo: jei kartais tvarkydami sodybas ar giminaičių daiktus radote nuotraukų, nenaikinkite jų, bet perduokite muziejui.

Susisiekite su Zanavykų muziejumi galima tel.8 650 85 035 ar elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.