Gatvės muzikos dienoje pasirodė ir muzikantai, ir dailininkai

meno diena
Nuotr. Šakiečių dėmesį patraukė pirmą kartą Gatvės muzikos dienoje pasirodę Šakių rajono meno mokyklos jaunieji dailininkai.


Praėjusį šeštadienį Šakiai skendėjo muzikos garsuose. Čia vyko Gatvės muzikos diena, kurioje dalyvavo gausus Šakių rajono meno mokyklos Muzikos skyriaus mokinių būrys. Prie jų pirmą kartą prisijungė ir jaunieji dailininkai, tapę namų ir gatvės fragmentus, praeiviams piešę laikinas tatuiruotes.
 
Pasak Šakių rajono meno mokyklos direktoriaus pavaduotojos Ramunės Valaitienės, Muzikos skyrius jau daug metų tradiciškai dalyvauja Gatvės muzikos dienoje ir yra užsiauginęs savo gerbėjų būrį – šakiečiai žino, kad akordeonistai groja prie prekybos centro „Iki“, pianistai ir saksofonistai – prie parduotuvės „Gulbelė“. R. Valaitienė džiaugėsi, kad čia jaunieji muzikantai buvo ypač maloniai priimti, gavo ir vandens, ir lauktuvių, taip pat galėjo pasinaudoti tualetu.

„Šis renginys yra labai gera scenos baimės nugalėjimo mokykla. Po keleto kūrinių ir patys nedrąsiausi drąsiai sėda prie instrumento. Vyksta savotiškos varžytuvės, po kiek kartų sugros, kuris daugiau kūrinių išmokęs. Smagu. Miestas skamba, dailininkai šalia piešia. Gyvastis jaučiasi. Vienybė. Bendras geras jausmas“, – pasakojo direktoriaus pavaduotoja.

Praeiviai sustojo, klausėsi muzikos, kas šokoladu, kas pinigėliu atsidėkojo. Jaunieji dailininkai sulaukė ne mažesnio susidomėjimo – šakiečiai turėjo galimybę stebėti, kaip čia pat gatvėje gimsta nauji kūriniai, eilės nusidriekė prie tatuiruočių piešėjų. Surinktus pinigus jie išleidžia ne saldainiams, neišmėto, o vyksta turiningai papramogauti, į muziejus.

R. Valaitienė pasakojo, jog kilo idėja Gatvės muzikos dieną pasirodyti visai Šakių rajono meno mokyklai, nes galima rodyti ne tik muzikantus. Tikimasi, kad kitais metais kartu su muzikantais ir šiais metais prie jų prisijungusiais dailininkais dalyvaus ir šokėjai. Tad Gatvės muzikos dienas ketinama pervardyti į Gatvės meno dienas ir surengti vieną muzikos, šokio ir dailės fiestą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.