Susitiko šachmatų entuziastai

sachmatu formule
Kovo 12 d. Kudirkos Naumiesčio kultūros padalinio salėje vyko „Šachmatų formulės“ ketvirtas etapas, kuriame varžėsi 22 šachmatų entuziastai iš Punsko (Lenkija), Birštono, Marijampolės, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos bei Šakių savivaldybių. Šio etapo nugalėtoju tapo šakiškis Laimutis Kasparavičius.

Vilkaviškiečio, šachmatų entuziasto Stasio Kružinausko inicijuota „Šachmatų formulė“ keliauja po miestus ir miestelius, kviečia prisijungti visus prijaučiančius ir mėgėjus. Šį kartą varžybos buvo surengtos Kudirkos Naumiestyje.
 
Kaip pasakojo S. Kružinauskas, Vilkaviškyje „Šachmatų formulės“ formato varžybos pradėtos rengti dar 2010 m. Jas sugalvojęs S. Kružinauskas tvirtino, jog idėją jis nusižiūrėjo iš automobilių „Formulės-1“ lenktynių. Jo sugalvota „Šachmatų formulė“ greitai sulaukė pripažinimo. Kasmet surengiama iki 18 turų.

Kudirkos Naumiestyje tarp 22 dalyvių – ir aštuoni mūsų krašto žaidėjai.  Šiame turnyre puikų žaidimą pademonstravo šakietis L. Kasparavičius, antroje pozicijoje liko Kazimieras Senavaitis (Birštonas), trečias – Jan Zukowski (Punskas). Šiame etape puikiai sužaidė ir šakiškiai Viktoras Kasparavičius bei Mykolas Navasaitis. Kitas etapas vyks kovo 26 d. Kazlų Rūdoje.

Šachmatų žaidimo entuziastas S. Kružinauskas ragino ir šakiečius labiau pamėgti šį intelektualų žaidimą, jo teigimu, Vilkaviškyje yra šachmatų klubas „Širvinta“, žaisti šachmatais aktyviai mokomi vaikai jau mokyklos suole.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.