Susitiko šachmatų entuziastai

sachmatu formule
Kovo 12 d. Kudirkos Naumiesčio kultūros padalinio salėje vyko „Šachmatų formulės“ ketvirtas etapas, kuriame varžėsi 22 šachmatų entuziastai iš Punsko (Lenkija), Birštono, Marijampolės, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos bei Šakių savivaldybių. Šio etapo nugalėtoju tapo šakiškis Laimutis Kasparavičius.

Vilkaviškiečio, šachmatų entuziasto Stasio Kružinausko inicijuota „Šachmatų formulė“ keliauja po miestus ir miestelius, kviečia prisijungti visus prijaučiančius ir mėgėjus. Šį kartą varžybos buvo surengtos Kudirkos Naumiestyje.
 
Kaip pasakojo S. Kružinauskas, Vilkaviškyje „Šachmatų formulės“ formato varžybos pradėtos rengti dar 2010 m. Jas sugalvojęs S. Kružinauskas tvirtino, jog idėją jis nusižiūrėjo iš automobilių „Formulės-1“ lenktynių. Jo sugalvota „Šachmatų formulė“ greitai sulaukė pripažinimo. Kasmet surengiama iki 18 turų.

Kudirkos Naumiestyje tarp 22 dalyvių – ir aštuoni mūsų krašto žaidėjai.  Šiame turnyre puikų žaidimą pademonstravo šakietis L. Kasparavičius, antroje pozicijoje liko Kazimieras Senavaitis (Birštonas), trečias – Jan Zukowski (Punskas). Šiame etape puikiai sužaidė ir šakiškiai Viktoras Kasparavičius bei Mykolas Navasaitis. Kitas etapas vyks kovo 26 d. Kazlų Rūdoje.

Šachmatų žaidimo entuziastas S. Kružinauskas ragino ir šakiečius labiau pamėgti šį intelektualų žaidimą, jo teigimu, Vilkaviškyje yra šachmatų klubas „Širvinta“, žaisti šachmatais aktyviai mokomi vaikai jau mokyklos suole.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.