Kovo 11-ąją naumiestiečiai šventė kitaip

zygis kovo11
Į pėsčiųjų žygį registravosi 127 dalyviai, tiesa, žygiavo ir neužsiregistravusių. Žygyje dalyvavo ir organizacijos, ir šeimos, ir pavieniai asmenys. Organizatorių nuotr.


Kudirkos Naumiesčio bendruomenė tęsia praėjusiais metais pradėtą tradiciją – Kovo 11-ąją paminėjo pėsčiųjų žygiu. Šeštadienį arti 150 žygeivių įveikė 10 kilometrų trasą. Ir ne veltui sakoma, kad blogo oro nėra, yra tik netinkama apranga.  
 
Pėsčiųjų žygio, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, organizatoriai – Šakių kultūros centro Kudirkos Naumiesčio kultūros padalinio darbuotojai, Kudirkos Naumiesčio 410 šaulių kuopa kartu su kitomis miesto įstaigomis – ir šiemet pakvietė švęsti kitaip. Nepaisant blogo oro, renginyje dalyvavo gausus būrys žygeivių.

Kaip informavo Kudirkos Naumiesčio kultūros padalinio vadovė Vida Čeplevičienė, 127 užsiregistravę dalyviai yra Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos bei Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokiniai ir mokytojai, seniūnijos, bibliotekos, kultūros, Vinco Kudirkos muziejaus darbuotojai, bendruomenių centrų „Santaka“ ir „Naumiestiečių sambūris“, Pasieniečių klubo Marijampolės skyriaus nariai, Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečiai, šauliai. Žygiavo ir pavieniai asmenys, ir šeimomis, dalis buvo ir nesiregistravusių. Jauniausias renginio dalyvis – septynmetis Rokas Gaulys. Vyriausiai žygeivei naumiestietei Nijolei Mardosaitei – 85-eri.

Pirmieji dalyviai, kaip ir privaloma visuose rimtuose žygiuose, užsiregistravo žemėlapyje nurodytuose kontrolės postuose ir 10 kilometrų trasą įveikė per dvi valandas. Netruko susirinkti ir visi kiti. Renginio globėja Seimo narė Irena Haase, ir pati dalyvavusi žygyje, pasveikino susirinkusius su Kovo 11-ąja ir visiems dalyviams bei žygio organizatoriams įteikė Padėkos raštus.

Nors oras nelepino, žygeiviai neskubėjo skirstytis, dalijosi žygio įspūdžiais prie arbatos puodelio ir ragaudami gardžią grikių košę, kurią paruošė Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus virėjai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.