Kovo 11-ąją naumiestiečiai šventė kitaip

zygis kovo11
Į pėsčiųjų žygį registravosi 127 dalyviai, tiesa, žygiavo ir neužsiregistravusių. Žygyje dalyvavo ir organizacijos, ir šeimos, ir pavieniai asmenys. Organizatorių nuotr.


Kudirkos Naumiesčio bendruomenė tęsia praėjusiais metais pradėtą tradiciją – Kovo 11-ąją paminėjo pėsčiųjų žygiu. Šeštadienį arti 150 žygeivių įveikė 10 kilometrų trasą. Ir ne veltui sakoma, kad blogo oro nėra, yra tik netinkama apranga.  
 
Pėsčiųjų žygio, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, organizatoriai – Šakių kultūros centro Kudirkos Naumiesčio kultūros padalinio darbuotojai, Kudirkos Naumiesčio 410 šaulių kuopa kartu su kitomis miesto įstaigomis – ir šiemet pakvietė švęsti kitaip. Nepaisant blogo oro, renginyje dalyvavo gausus būrys žygeivių.

Kaip informavo Kudirkos Naumiesčio kultūros padalinio vadovė Vida Čeplevičienė, 127 užsiregistravę dalyviai yra Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos bei Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokiniai ir mokytojai, seniūnijos, bibliotekos, kultūros, Vinco Kudirkos muziejaus darbuotojai, bendruomenių centrų „Santaka“ ir „Naumiestiečių sambūris“, Pasieniečių klubo Marijampolės skyriaus nariai, Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečiai, šauliai. Žygiavo ir pavieniai asmenys, ir šeimomis, dalis buvo ir nesiregistravusių. Jauniausias renginio dalyvis – septynmetis Rokas Gaulys. Vyriausiai žygeivei naumiestietei Nijolei Mardosaitei – 85-eri.

Pirmieji dalyviai, kaip ir privaloma visuose rimtuose žygiuose, užsiregistravo žemėlapyje nurodytuose kontrolės postuose ir 10 kilometrų trasą įveikė per dvi valandas. Netruko susirinkti ir visi kiti. Renginio globėja Seimo narė Irena Haase, ir pati dalyvavusi žygyje, pasveikino susirinkusius su Kovo 11-ąja ir visiems dalyviams bei žygio organizatoriams įteikė Padėkos raštus.

Nors oras nelepino, žygeiviai neskubėjo skirstytis, dalijosi žygio įspūdžiais prie arbatos puodelio ir ragaudami gardžią grikių košę, kurią paruošė Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus virėjai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.