Pinigų rinkimas kilniam tikslui įsibėgėja

Gegužės 11 d. startavo Šakių viešosios bibliotekos iniciatyva surinkti trūkstamus 5 tūkst. eurų  menininko Algimanto Vorevičiaus skulptūrinei kompozicijai, skirtai įamžinti lakūnų Antaninos ir Jono Liorentų atminimą.
 
Pasak Šakių viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkės Jurgitos Savickienės, per pirmąsias penkias dienas buvo surinktas pirmasis tūkstantis eurų, o antradienis buvo pati rezultatyviausia pirmosios pinigų rinkimo savaitės diena – buvo paaukoti 402 eurai. Jos teigimu, galbūt todėl, kad šią informaciją stengiamasi viešinti kuo plačiau. Šia žinia savo „Facebook“ „Pas Editą“ paskyroje pasidalino ir pati šiam projektui paaukojusi Edita Mildažytė, kuri yra sukūrusi ir dokumentinį filmą apie A. Liorentaitę „Į raketą sėsčiau...“, o apie J. Liorentą ne kartą kalbėta „Daiktų istorijų“ laidose, pasakojant apie tarpukario aviacijos aukso amžių.  

Ketvirtadienio rytą šiam kilniam tikslui jau buvo surinkta 1 tūkst. 786 eurų. Pinigų rinkimas tęsiasi, paaukoti galima www.susimetam.lt.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.