Pinigų rinkimas kilniam tikslui įsibėgėja

Gegužės 11 d. startavo Šakių viešosios bibliotekos iniciatyva surinkti trūkstamus 5 tūkst. eurų  menininko Algimanto Vorevičiaus skulptūrinei kompozicijai, skirtai įamžinti lakūnų Antaninos ir Jono Liorentų atminimą.
 
Pasak Šakių viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkės Jurgitos Savickienės, per pirmąsias penkias dienas buvo surinktas pirmasis tūkstantis eurų, o antradienis buvo pati rezultatyviausia pirmosios pinigų rinkimo savaitės diena – buvo paaukoti 402 eurai. Jos teigimu, galbūt todėl, kad šią informaciją stengiamasi viešinti kuo plačiau. Šia žinia savo „Facebook“ „Pas Editą“ paskyroje pasidalino ir pati šiam projektui paaukojusi Edita Mildažytė, kuri yra sukūrusi ir dokumentinį filmą apie A. Liorentaitę „Į raketą sėsčiau...“, o apie J. Liorentą ne kartą kalbėta „Daiktų istorijų“ laidose, pasakojant apie tarpukario aviacijos aukso amžių.  

Ketvirtadienio rytą šiam kilniam tikslui jau buvo surinkta 1 tūkst. 786 eurų. Pinigų rinkimas tęsiasi, paaukoti galima www.susimetam.lt.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.