Seniūnai sąskrydyje džiaugėsi bendryste

seniunai saskrydyje
Rugpjūčio 11 d. Pajūrio miestelyje (Šilalės r.) vyko Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos sąskrydis (LSSA), sukvietęs į bendrą būrį apie pustrečio šimto seniūnų. Gausiai dalyvavo ir mūsų rajono bei kitų Marijampolės apskrities seniūnijų vadovai.
LSSA sąskrydis kasmet organizuojamas vis kitoje šalies vietoje. Šiemet jis vyko Šilalės rajone, Pajūrio miestelyje.

Sąskrydyje dalyvavo ne tik Šilalės, bet ir kaimyninių rajonų vadovai, atvyko ir daug garbingų svečių iš Policijos departamento, Seimo.
 
Sąskrydžio pradžioje dalyviai sugiedojo Lietuvos valstybės himną, iš senovinės patrankos buvo iššautos trys salvės: „Už Lietuvą ir jos valstybingumą!“, „Už stiprią ir savarankišką vietos savivaldą!“, „Už Lietuvos seniūnus ir jų vienybę!“.

Sąskrydžio metu netrūko padėkų, grupelei šalies seniūnų suteikti LSSA garbės nario vardai, įteiktos atminimo dovanėlės.

Dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Pajūrio miestelio lankytinomis vietomis ir istorija.

Mūsų atstovai renginyje taip pat buvo aktyvūs. Kaip po sąskrydžio pasakojo Žvirgždaičių seniūnė Giedrė Snudaitienė, sportinėje žoliasviedžio rungtyje „Zanavykų“ komanda (Slavikų seniūnas Redas Juškaitis, Lukšių – Vytautas Andziulevičius, Jankų – Jevgenij Kušnarenko) iškovojo pirmąją vietą.

„Gal kada sąskrydis vyks ir Šakiuose“, – vylėsi seniūnė.

Savo ruožtu LSSA dėkoja Šilalės savivaldybės vadovams, Pajūrio seniūnei Romai Veščiūnienei, visiems, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie sąskrydžio organizavimo ir jame dalyvavusiems.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.