Rinko gražiai tvarkomas bei originaliai atrodančias sodybas

Gelgaudiškio padalinio Kidulių laisvalaikio salė pakvietė kraštiečius pasižvalgyti po Kidulius ir rinkti gražiausiai atrodančias sodybas.

Kiduliai – gražus miestelis, kurį aplanko ne vienas Lietuvos ir užsienio turistas, svečiai iš kitų miestų. Kiduliečiai gali pasigirti tikrai ne viena lankoma vieta – smagu pabūti prie Nemuno, pasivaikščioti parke, greta dvaro ar tiesiog pasidairyti miestelio gatvėse. Gražią, patrauklią aplinką kuria patys gyventojai – rūpinasi savo namų kiemais ir jų prieigomis, augina gėles. Tad Kidulių laisvalaikio salės darbuotojai kvietė pasidairyti po savo ar kaimynų kiemus, gal kas turi kokią originalią puošmeną, kuri stebina aplinkinius.
 
Pasak Kidulių laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorės Mildos Prūsaitytės, išrinkti gražiausiai atrodančią sodybą – tai tąsa ankstesnės, kadaise Kiduliuose buvusios tradicijos.

„Mus užkrėtė ir Gelgaudiškio bendruomenės pavyzdys, čia per Žolinę skelbiama žydinčiausia miestelio sodyba. Tiesa, mes nenorėjome, kad gražiausiai atrodančias sodybas rinktų kažkokia tam specialiai sudaryta komisija, todėl spręsti palikome patiems gyventojams, kviesdami gražius sodybų akcentus fiksuoti ir mums siųsti nuotraukas arba tiesiog paskambinti ir informuoti“, – pasakojo M. Prūsaitytė pridurdama, kad tokio konkurso idėją mestelėjo kraštietė Monika Būblaitytė.

Nors, pasak organizatorių, nuotraukų su gražiais ir originaliais sodybų vaizdais ar akcentais buvo sulaukta nedaug, bet trys šio krašto žmonės – Vitas Šventoraitis, Asta Bautrėnienė bei Danutė Švelnienė, puoselėjantys savo sodybose grožį bei originalumą, buvo pastebėti ir iškilmingai apdovanoti rugpjūčio 20 d. Šv. Roko atlaidų metu Kaimelio bažnyčioje.

Miestelio seniūnė Renata Švelnytė įteikdama sveikinimus ir prizus taip pat dėkojo gyventojams, puoselėjantiems ne tik savo sodybų aplinką, bet ir prisidedantiems prie Kidulių miestelio ir seniūnijos erdvių sutvarkymo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.