Lekėčių miško muziejus – savivaldybės žinioje

Lekėčių miško muziejaus pastatas ir visa vietinio girininko Stanislovo Rusecko sukaupta ekspozicija, kurios maždaug prieš metus dėl vykstančios girininkijų optimizacijos nusprendė atsisakyti Valstybinių miškų urėdija, pagaliau oficialiai perduota rajono savivaldybei. Artimiausiu metu bus priimti sprendimai dėl jų tolimesnio likimo.
 
Primename, kad jei Lekėčių miško muziejaus pastatas būtų perduotas Turto bankui, šis perimtų tik tuščias patalpas, tad muziejų, kurį daug metų prižiūrėjo ir puoselėjo Lekėčių girininkijos girininkas Jonas Urbanavičius, būtų tekę iškraustyti. Tačiau išardžius ekspozicijas, jų į kitą vietą perkelti jau būtų neįmanoma.

Kaip informavo rajono savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Ižganaitis, perimant jį savivaldybės žinion ilgai užtruko ir perdavimas, ir registracija. Šiuo metu Miško muziejus perduotas prižiūrėti ir saugoti Lekėčių seniūnijai. Artimiausiu metu bus priimtas sprendimas, ar muziejus su jame esančia ekspozicija bus išnuomotas, ar kam nors perduotas pagal panaudos sutartį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.