Lekėčių miško muziejus – savivaldybės žinioje

Lekėčių miško muziejaus pastatas ir visa vietinio girininko Stanislovo Rusecko sukaupta ekspozicija, kurios maždaug prieš metus dėl vykstančios girininkijų optimizacijos nusprendė atsisakyti Valstybinių miškų urėdija, pagaliau oficialiai perduota rajono savivaldybei. Artimiausiu metu bus priimti sprendimai dėl jų tolimesnio likimo.
 
Primename, kad jei Lekėčių miško muziejaus pastatas būtų perduotas Turto bankui, šis perimtų tik tuščias patalpas, tad muziejų, kurį daug metų prižiūrėjo ir puoselėjo Lekėčių girininkijos girininkas Jonas Urbanavičius, būtų tekę iškraustyti. Tačiau išardžius ekspozicijas, jų į kitą vietą perkelti jau būtų neįmanoma.

Kaip informavo rajono savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Ižganaitis, perimant jį savivaldybės žinion ilgai užtruko ir perdavimas, ir registracija. Šiuo metu Miško muziejus perduotas prižiūrėti ir saugoti Lekėčių seniūnijai. Artimiausiu metu bus priimtas sprendimas, ar muziejus su jame esančia ekspozicija bus išnuomotas, ar kam nors perduotas pagal panaudos sutartį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.