Prasidėjo naujas „Auksinio proto“ sezonas

Nuo rugsėjo 5 d. startavo naujas gyvo „Auksinio proto“ sezonas, kuris tęsis 14 savaičių, iki gruodžio 5 d. Kiekvieną antradienį bene visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose renkasi savo jėgas norintys išbandyti ir į žaidimo „Auksinis protas“ klausimus mėginantys atsakyti draugai, kolegos ar bendraminčiai.
 
Šiais metais naują „Auksinio proto“ sezoną Šakių kultūros centre pradėjo ne visos užsiregistravusios komandos, tik trys. Tai veteranės – „Atrakcija“, „Mes“ ir „Siesartėnai“.  Pirmą vietą pirmame naujo sezono žaidime laimėjo „Atrakcija“ – absoliuti praėjusių metų nugalėtoja, sėkmingai pasirodžiusi ir tarp geriausių šalies komandų. Antrą vietą užėmė komanda „Mes“. Treti liko „Siesartėnai“. Žaisti neatvyko dvi komandos – „Vėjas“ ir „Kinderiai“.

Žaidimą Šakiuose antrus metus veda Tautvydas Jančis. Jis pernai pakeitė ilgametę „Auksinio proto“ vedėją Juditą Ambrasienę. Norintys savo jėgas išbandyti ir prisijungti prie senbuvių laukiami kultūros centre antradieniais.

Sezono finalas, kuriame paaiškės pačios pačiausios komandos, vyks gruodžio 9 d.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.