Šventiniame suvažiavime – ir kraštiečiai

ts-lkd suvaziavime
Šeštadienį Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) nariai rinkosi į šventinį suvažiavimą, skirtą paminėti partijos įkūrimo 30-metį. Iš Šakių skyriaus suvažiavime dalyvavo aštuoni delegatai, keturi – svečio teisėmis.

Kaip praneša partijos Šakių skyriaus pirmininkas Edgaras Pilypaitis, šventinio renginio metu 86 partiečiams buvo įteikti auksiniai ,,Lietuvos ąžuolų“ apdovanojimai už nuopelnus ir indėlį kuriant partiją kaip organizaciją, formuojant jos politinę mintį ir veidą. Tarp jų – ir šakiečiai Algirdas Klimaitis ir Vilhelmas Haase (po mirties). Sidabriniu ženklu, kuris įteiktas beveik 40 partiečių, pagerbta šakietė Rasita Grincevičienė.
 
Pasak E. Pilypaičio, svarbiausia suvažiavimo misija – priimti politinę deklaraciją „Jungdami giname ir auginame Lietuvą“.

„Tai dokumentas, brėšiantis kryptį, apie ką TS-LKD bendruomenė bus artimiausiu metu“, – sako Šakių skyriaus pirmininkas ir priduria, kad valstybę ir visuomenę turi vienyti du bendri tikslai: kurti naujas galimybes augti žmonėms ir valstybei bei ginti žmones ir valstybę.

Anot jo, visuotinė kuriančios šalies gynyba yra būtina sąlyga išlaikyti tolesnę pažangą, o tolesnė šalies pažanga yra būtina sąlyga stiprinti šalies saugumą.

„Šie du prioritetai bus mūsų darbų, minčių ir tikėjimo pagrindine kryptimi, telkiant tiek mūsų bendruomenės, tiek ir plačiosios visuomenės pajėgas 2024–2028 metų kadencijos laikotarpyje, tiek ir ilgalaikėje perspektyvoje“, – mintimis po susitikimo dalijosi E. Pilypaitis.

„Draugo” inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.