Šventiniame suvažiavime – ir kraštiečiai

ts-lkd suvaziavime
Šeštadienį Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) nariai rinkosi į šventinį suvažiavimą, skirtą paminėti partijos įkūrimo 30-metį. Iš Šakių skyriaus suvažiavime dalyvavo aštuoni delegatai, keturi – svečio teisėmis.

Kaip praneša partijos Šakių skyriaus pirmininkas Edgaras Pilypaitis, šventinio renginio metu 86 partiečiams buvo įteikti auksiniai ,,Lietuvos ąžuolų“ apdovanojimai už nuopelnus ir indėlį kuriant partiją kaip organizaciją, formuojant jos politinę mintį ir veidą. Tarp jų – ir šakiečiai Algirdas Klimaitis ir Vilhelmas Haase (po mirties). Sidabriniu ženklu, kuris įteiktas beveik 40 partiečių, pagerbta šakietė Rasita Grincevičienė.
 
Pasak E. Pilypaičio, svarbiausia suvažiavimo misija – priimti politinę deklaraciją „Jungdami giname ir auginame Lietuvą“.

„Tai dokumentas, brėšiantis kryptį, apie ką TS-LKD bendruomenė bus artimiausiu metu“, – sako Šakių skyriaus pirmininkas ir priduria, kad valstybę ir visuomenę turi vienyti du bendri tikslai: kurti naujas galimybes augti žmonėms ir valstybei bei ginti žmones ir valstybę.

Anot jo, visuotinė kuriančios šalies gynyba yra būtina sąlyga išlaikyti tolesnę pažangą, o tolesnė šalies pažanga yra būtina sąlyga stiprinti šalies saugumą.

„Šie du prioritetai bus mūsų darbų, minčių ir tikėjimo pagrindine kryptimi, telkiant tiek mūsų bendruomenės, tiek ir plačiosios visuomenės pajėgas 2024–2028 metų kadencijos laikotarpyje, tiek ir ilgalaikėje perspektyvoje“, – mintimis po susitikimo dalijosi E. Pilypaitis.

„Draugo” inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.