Kviečia kurti vaikų globos savaitės simbolį – sparnus

Bendruomenės nariai (vietinės organizacijos, menininkai, meno mokyklos mokiniai ir kt.) kviečiami kurti vaikų globos savaitės simbolį – sparnus, kuriuos galėtų „pasimatuoti“ rajono gyventojai ar svečiai.

Savivaldybės Socialinės paramos skyrius kviečia prisidėti prie birželio 25–29 d. minimos vaikų globos savaitės ir ragina gaminti šių metų globos savaitės simbolį – sparnus.

„Informuojame, kad šiais metais nuo birželio 25 d. iki birželio 29 d. kiekvienoje savivaldybėje vyks vaikų globos renginių savaitė, kurios tikslas – šviesti savivaldybių gyventojus vaikų globos tema bei paminėti Globėjo dieną“, – rašoma pranešime.

Kaip minėta, šių metų vaikų globos savaitės simbolis – sparnai (paukščių, drugelių, angelų, mitinių gyvūnų ir pan.). Būtent sparnai, rašoma pranešime, simbolizuoja ne tik skrydžio galimybę, bet ir galimybę žmogaus asmeniniam augimui.

„Neretai kalbėdami apie asmeninį augimą sakome, kad jam / jai užaugo sparnai. Kviesdami žmones „pasimatuoti sparnus“, kviečiame pagalvoti apie vaikų globą, kuri įprasmina kiekvieno gyvenimą ir augina žmogų kaip asmenybę. Taip žmonės kviečiami „užauginti sparnus“ vaikams, netekusiems tėvų globos, ir auginant vaiką globoje „užsiauginti sparnus“, – kviečia akcijos organizatoriai.

Tad bendruomenės nariai (vietinės organizacijos, menininkai, meno mokyklos mokiniai ir kt.) kviečiami kurti vaikų globos savaitės simbolį – sparnus, kuriuos galėtų „pasimatuoti“ rajono gyventojai ar svečiai. Sukurti sparnai bus eksponuojami Šakių miesto skvere, todėl svarbu, jog sparnų objekto konstrukcija būtų tvirta bei būtų atspari oro sąlygoms.

Norintys prisidėti prie sparnų kūrimo dėl detalesnės informacijos gali susisiekti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2024 m. gegužės 16 d. arba kreiptis tel. +370 345 43 530, +370 657 54 561.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.