Bendramintes suvienijo rožės tema

Šakių TAU universiteto studenčių surengtos parodos eksponatai – pačių sukurti darbeliai, močiučių skryniose surastos skaros, prisiminimus sukeliantys rožėmis dekoruoti puodeliai, atvirukai. Zanavykų muziejaus nuotr.

Zanavykų muziejuje atidaryta Šakių trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studenčių darbų paroda ,,Aš parašysiu tau eiles ant rožės žiedlapių baltų“.

Parodos dalyvėms sveikinimo žodį tarusi Šakių TAU rektorė Margarita Liukaitienė dėkojo už bendradarbiavimą Zanavykų muziejaus kolektyvui bei šio projekto sumanytojoms – Danutei Aniulienei ir Birutei Šalkauskienei.

D. Aniulienė pasakojo, kad projektas suvienijo 30 moterų, o domėtis rožės tema paskatino dar praeitais metais vykęs susitikimas su gelgaudiškiečiais, rožių selekcininkais Macijauskais.

„Susiradome savo skryniose skaras ir atsinešėme į Šakių bažnyčią. Čia rožių tema daug sužinojome iš Jolitos Prasauskaitės. Per visą žiemą su Romute Dėdyniene gaminome atvirukus, su Audrone Vorevičiene tapėme ant šilko, gaminom paveikslus. Atsinešėm puodelius, atvirukus. Ir dalinomės šių daiktų istorijomis...“ – kalbėjo D. Aniulienė.

Parodos atidarymo metu eilėmis ir muzikos garsais šventės dalyvius užbūrė Šakių „Žiburio“ gimnazijos gimnazistės bei gitaristė Inesa Bagdanavičienė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.