Naujose patalpose biblioteką įkurdinti tikisi dar šiemet

Kaip informavo Šakių viešosios bibliotekos direktorė Kristina Lebedžinskienė (antra dešinėje), gegužės pabaigoje prasidėjo ir paruošiamieji modulinio namelio pastatymo darbai. Buvo įrengti poliniai pamatai. Organizatorių nuotr.

Dar vasarį rašėme, kad, siekiant išsaugoti biblioteką Panoviuose (Kudirkos Naumiesčio sen.), gyvenvietės parke planuojama pastatyti modulinį namelį, kuriame ir įsikurtų biblioteka. Gegužės pabaigoje jau buvo įrengti ir poliniai pamatai.

Panovių biblioteka glaudžiasi buvusiuose kultūros namuose, vietinių vadinamoje kontoroje. Pastatas priklauso net keliems pajininkams. Bibliotekos patalpos ir čia dirbančios bibliotekininkės Galinos Sniečkuvienės darbo sąlygos buvo išties prastos, tad savivaldybė, nenorėdama lėšų skirti patalpų, kurios savivaldybei nepriklauso, remontui, rado kitą išeitį – buvo nupirktas modulinis namelis, kuris bus pastatytas gyvenvietėje esančiame parkelyje.
Kaip informavo Šakių viešosios bibliotekos direktorė Kristina Lebedžinskienė, gegužės pabaigoje prasidėjo ir paruošiamieji modulinio namelio pastatymo darbai. Buvo įrengti poliniai pamatai.

„Kai bus įrengtos komunikacijos, tuomet ir bus pastatytas modulinis namelis. Tikimės, kad biblioteka naujose patalpose įkurtuves švęs dar šiemet“, – kalbėjo direktorė.

Apie tolimesnę darbų eigą pasakojęs Kudirkos Naumiesčio seniūnas Edvardas Belevičius teigė, kad artimiausiu metu bus atvesti vandens ir nuotekų tvarkymo įrenginiai, beliks atvesti elektrą.

„Su ESO dar reiks suderinti nemažai klausimų, sklypui turi būti suteiktas adresas ir kita“, – kalbėjo seniūnas.

Modulinio namelio gamintojo atstovas pasakojo, kad polinius pamatus būtent jie įrengė, o pastatą sudarys net du moduliniai nameliai, kur vienoje dalyje bus sanitarinis mazgas, kitoje – bibliotekos patalpos.

Kad biblioteka Panoviuose bus išsaugota ir gyventojai turės kultūros židinėlį, džiaugėsi ir pati bibliotekininkė G. Sniečkuvienė.

„Svarbu, kad ne naikina ar griauna, bet ir išsaugo“, – džiaugsmo neslėpė bibliotekininkė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.