Mažieji dailininkai pasinėrė į paukščių pasaulį

Komisija atrinko 16 darbų iš bemaž 60-ies konkursui pateiktų, skirta ir nominacija už kūrybiškumą, o darbus Šakių viešojoje bibliotekoje galima apžiūrėti visą birželį. D. Pavalkio nuotr.

Praėjusį antradienį Šakių viešosios bibliotekos Žiemos sodo galerijoje atidaryta Meno mokyklos dailės krypties konkurso „Paukščių pasaulis“ laureatų darbų paroda, kurioje pristatomi ne tik tapybos, bet ir keramikos darbai.

Kaip teigė susirinkusius sveikinusi parodos iniciatorė, dailininkė ir Meno mokyklos mokytoja Indrė Siaurusevičiūtė, iš viso konkursui buvo pateikta apie 60 darbų, tad atrinkti laureatus komisijai buvo nemenkas iššūkis. Iš viso įvairiose amžiaus grupėse buvo atrinkta 16 darbų, o Angelikai Povilaitytei-Graurovai įteikta nominacija už kūrybiškumą. Be to, šiais metais parodoje eksponuojami ne tik tapybos darbai, bet ir keramikos dirbiniai, o ir moksleivių amžius gana įvairus – jauniausiai dailininkei tik ketveri, tačiau visi darbai žavi spalvomis bei meniniais sprendimais.

„Kodėl paukščiai? Turbūt čia asmeniškai, nes man pačiai labai patinka paukščiai, o ir pavasaris buvo, kada skelbėme konkursą. Be to, net trys mėnesiai – paukščių pavadinimai, ir liaudies mene paukščiai minimi, nuo senų laikų su paukščiais žmonės turėjo artimų sąsajų“, – apie konkurso temos parinkimą pasakojo I. Siaurusevičiūtė, pripažinusi, kad norėjo pažiūrėti, o kaipgi šią temą perteiks mokiniai.

Ji džiaugėsi su biblioteka užsimezgusia draugyste, dėkojo už suteiktą galimybę mokiniams parodyti savo darbus, tad vylėsi, kad šis bendradarbiavimas tęsis ir toliau.

Mokytojai Indrei už profesines žinias bei kompetenciją dirbti su mažaisiais dailininkais ir gebėti per trumpą laiką atskleisti mažųjų talentą bei išryškinti asmenybės bruožus dėkojo jaunosios dailininkės Bernadetos Bertašiūtės mama Giedrė. Surengta paroda džiaugėsi ir sveikinimo žodžius susirinkusiems skyrė ir Dailės skyriaus vadovė, menininkė Lolita Rūgytė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.