Kviečia į vasaros iššūkį


Prasidėjo vasara ir jau devintąjį kartą startavo skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“, prie kuriuo skaitytojus tradiciškai kviečia prisijungti ir Šakių viešoji biblioteka su savo padaliniais.

Organizatoriai skelbia, kad tų, kurie suskubs perskaityti penkias knygas pagal paskelbtas rekomendacijas, lauks atminimo dovanėlės ir loterija bei specialūs prizai. Šiais metais kviečiama perskaityti knygą apie svajonių šalį, apie sportą, taip pat istorinę knygą, knygą apie atradimus bei populiarią knygą, kurią skaitė visi, išskyrus tave (tai skaitytojų pasiūlyta užduotis).

Akcijos interneto svetainėje bei socialinių tinklų „Vasaros su knyga“ paskyrose skelbiami ir bibliotekininkų rekomenduojamų knygų sąrašai pagal kiekvieną užduotį. Dalyvauti vasaros skaitymo akcijoje paprasta: tereikia užsiregistruoti svetainėje vasarasuknyga.lt ir perskaičius knygas suvesti jų pavadinimus. Varžytuvės vyks iki rugpjūčio 31 d., dalyvių amžius neribojamas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.