Pagerbė miškininkus

Spalio 29 dieną Lietuvos žemės ūkio universitete vyko vienuoliktasis Lietuvos miškininkų sąjungos suvažiavimas (LMS). Suvažiavimas išrinko tris LMS garbės narius: buvusį Kačerginės girininką Kazimierą Balčiūną, Šakių urėdo pavaduotoją Juozą Romą Kupstaitį ir Šilutės urėdą Stepą Bairašauską. Po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo J. R. Kupstaitis yra 34 miškininkas, kuriam suteiktas šis vardas. Aukštą įvertinimą gavęs urėdo pavaduotojas R. Kupstaitis neslėpė džiaugsmo ir sakė esąs pakylėtas. Tokį pat įvertinimą yra gavęs Šakių urėdas, šiuo metu pensininkas Ksaveras Vaičiūnas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.