Džiaugiasi nauja laisvalaikio sale

Praėjusį penktadienį Briedžių bendruomenės žmonės džiaugėsi oficialiai atidaryta nauja, šilta, šviesia laisvalaikio sale. Nuo šiol vietos gyventojai turi jaukias patalpas, kuriose vyks miestelio gyventojų šventiniai renginiai.

Vėlyvą praėjusio penktadienio vakarą Briedžių kaimo žmonės gausiai rinkosi į naujosios laisvalaikio salės atidarymą. Salė iš senųjų kultūros namų buvo perkelta į buvusios Prancų pagrindinės mokyklos patalpas. Savivaldybės biudžeto lėšomis čia buvo atliktas kosmetinis remontas. Kad salėje būtų jauku, o svarbiausia šilta paskirtas kūrikas, kuris rūpinsis laisvalaikio salės šiluma renginių metu. Neseniai naujoje salėje vykusio koncerto metu jaukumą ir šilumą pastebėjo ten koncertavę pop muzikos dainininkai.  

Penktadienį salės atidarymo šventėje dalyvavo meras Juozas Bertašius, Šakių seniūnas Alfonsas Jakas, savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė, Kultūros centro vedėja Irena Drazdauskienė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.