Džiaugiasi nauja laisvalaikio sale

Praėjusį penktadienį Briedžių bendruomenės žmonės džiaugėsi oficialiai atidaryta nauja, šilta, šviesia laisvalaikio sale. Nuo šiol vietos gyventojai turi jaukias patalpas, kuriose vyks miestelio gyventojų šventiniai renginiai.

Vėlyvą praėjusio penktadienio vakarą Briedžių kaimo žmonės gausiai rinkosi į naujosios laisvalaikio salės atidarymą. Salė iš senųjų kultūros namų buvo perkelta į buvusios Prancų pagrindinės mokyklos patalpas. Savivaldybės biudžeto lėšomis čia buvo atliktas kosmetinis remontas. Kad salėje būtų jauku, o svarbiausia šilta paskirtas kūrikas, kuris rūpinsis laisvalaikio salės šiluma renginių metu. Neseniai naujoje salėje vykusio koncerto metu jaukumą ir šilumą pastebėjo ten koncertavę pop muzikos dainininkai.  

Penktadienį salės atidarymo šventėje dalyvavo meras Juozas Bertašius, Šakių seniūnas Alfonsas Jakas, savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė, Kultūros centro vedėja Irena Drazdauskienė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.