Džiaugiasi nauja laisvalaikio sale

Praėjusį penktadienį Briedžių bendruomenės žmonės džiaugėsi oficialiai atidaryta nauja, šilta, šviesia laisvalaikio sale. Nuo šiol vietos gyventojai turi jaukias patalpas, kuriose vyks miestelio gyventojų šventiniai renginiai.

Vėlyvą praėjusio penktadienio vakarą Briedžių kaimo žmonės gausiai rinkosi į naujosios laisvalaikio salės atidarymą. Salė iš senųjų kultūros namų buvo perkelta į buvusios Prancų pagrindinės mokyklos patalpas. Savivaldybės biudžeto lėšomis čia buvo atliktas kosmetinis remontas. Kad salėje būtų jauku, o svarbiausia šilta paskirtas kūrikas, kuris rūpinsis laisvalaikio salės šiluma renginių metu. Neseniai naujoje salėje vykusio koncerto metu jaukumą ir šilumą pastebėjo ten koncertavę pop muzikos dainininkai.  

Penktadienį salės atidarymo šventėje dalyvavo meras Juozas Bertašius, Šakių seniūnas Alfonsas Jakas, savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė, Kultūros centro vedėja Irena Drazdauskienė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.