Aptiko senovinę plytų degimo krosnį

krosnisVienoje Kidulių seniūnijos Limantų kaimo sodyboje šį rudenį buvo aptikta senovinė, nuo dvarininkų laikų likusi, plytų degimo krosnis.

E. Eikevičius kasinėdamas netoli savo namų stūksojusį kalnelį aptiko nuo dvarininkų laikų išlikusią plytų degimo krosnį.

Limantų kaimo 21-erių metų gyventojas Egidijus Eikevičius kasinėdamas netoli savo namų stūksojusį kalnelį aptiko nuo dvarininkų laikų išlikusią plytų degimo krosnį. Beveik trijų metrų aukščio kalnelį vietinis gyventojas užsimojo atkasti, norėdamas toje vietoje įsirengti požeminę bulvinę. Dalį nuo kalnelio iškastų žemių jaunuolis vežė ant gretimai esančio sunkiai išvažiuojamo kelio. Tačiau iškasęs apie dviejų metrų gylį E. Eikevičius aptiko senovines krosnis. Vaikinas buvo maloniai nustebintas tokiu radiniu, bet apie jį niekam nepranešė. Vietiniai gyventojai įsitikinę, kad ši krosnis buvo skirta plytoms degti, iš kurių buvo statomi namai Kidulių seniūnijos apylinkėse.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.