Smagus gimtadienis Tarpučiuose

Lapkričio pabaigoje Tarpučių kaimo bendruomenė atšventė vienerių metų gimtadienį.

„Jei ne šaltis  bendruomenei priklausančiose patalpose - pirmasis blynas tikrai būtų neprisvilęs“, - džiaugėsi Tarpučių bendruomenės centro pirmininkė Genovaitė Dobilevičiūtė, surengusi šventę  atnaujintose, dar dažais kvepiančiose bendruomenės centro patalpose.

Pasveikinti bendruomenės narius su vienerių metų veiklos paminėjimu į Tarpučius atvyko rajono savivaldybės vicemeras Algimantas Damijonaitis, Kudirkos Naumiesčio seniūnas Vincas Puida, artimiausių bendruomenių atstovai iš Kudirkos Naumiesčio, Žvirgždaičių, Barzdų ir Keturnaujienos.

G.Dobilevičiūtė visus susirinkusiuosius trumpai supažindino su Tarpučių bendruomenės centro veikla, pasidžiaugė aktyviu bendruomenės dalyvavimu rajoniniuose bei respublikiniuose renginiuose, švenčių, akcijų ir stovyklų vaikams organizavimu. Ji padėkojo visiems, prisidėjusiems prie naujai susikūrusios bendruomenės centro veiklos, patarimų niekada negailintiems valdžios atstovams, finansiškai parėmusiems kaimo žmonėms. G.Dobilevičiūtė pasidžiaugė, kad vis mažiau kaimo žmonių lieka nuošalyje, vis daugiau yra norinčiųjų dalyvauti bendruomenės centro veikloje.
 

Pasak Tarpučių bendruomenės centro pirmininkės, šventinė popietė virto tikra vakarone su smagiais šokiais ir gražiomis Kudirkos Naumiesčio moterų klubo „Ieva“ dainomis. Renginys gerokai užsitęsė -  linksmiausieji bendruomenės nariai į namus išsiskirstė tik jau gerokai po vidurnakčio.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.