Slavikų bendruomenė šventė įkurtuves

Lapkričio 26 dieną Slavikų kaimo bendruomenė sukvietė savo krašto žmones į bendruomenės namų, įrengtų naujai suremontuotoje buvusioje kaimo katilinėje, įkurtuves. 2005 metais susibūrusi Slavikų bendruomenė iki šiol neturėjo savo patalpų. Sutvarkyti maždaug 60 kvadratinių metrų dydžio buvuvias katilinės patalpas prireikė net penkerių metų. Dabar Slavikų bendruomenė turės kur ne tik šventes švęsti, bet ir mirusiuosius pagerbti.

Slavikų bendruomenės centro pirmininkė Renata Baltrušaitienė kartu su kaimo gyventojais pasidžiaugė bendruomenės namų įkurtuvėmis ir aktyvia bendruomeniečių veikla, kartu su Šv.Onos atlaidais rengiamomis miestelio šventėmis, draugiškomis talkomis, dalyvavimu projektinėje veikloje ir daugybe smagių vakaronių.

Įkurtuvių proga bendruomeniečiai dėkojo Slavikų seniūnui Vidmantui Sprainaičiui, kuris nuolat rūpinosi bendruomenės namų statybomis, patalpas pašventinusiam parapijos klebonui Dariui Sruoginiui, visiems darbais ir pinigais prisidėjusiems, kad kaimo gyventojai turėtų šiltas ir jaukias patalpas. Šiuo metu Slavikų bendruomenės centre yra net 86 nariai.
 
Pasveikinti slavikiečių atvyko rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, Šakių krašto bendruomenių asociacijos pirmininkė Grina Šnirpūnienė, Panovių kaimo bendruomenės centro pirmininkas Bernardas Vainius. Susirinkusiuosius linksmino Šakių kultūros centro ir vietiniai muzikantai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.