Nuotaikų, išgyvenimų, ieškojimų atspindžiai

parodaPraėjusią savaitę Zyplių dvare atidaryta kaunietės Vilmos Vebeliūnienės tapybos darbų paroda. Kaip teigia pati dailininkė, jos darbai – tai nuotaikų, išgyvenimų, patyrimų, ieškojimų kažko naujo atspindžiai.

Nuotr. Kaunietė V. Vebeliūnienės paroda dvare veiks mėnesį.

V. Vebeliūnienė gimė Kaune 1978 metais, kaip pati sako, nuostabioje šeimoje, išmokiusia džiaugtis viskuo - tekančia saule, vandens čiurlenimu, žemės grumsteliu, žmonėmis...

Anotacijoje parodos autorė rašo, kad ji augo ji molbertų, dažų, teptukų kvapų ir kūryba alsuojančių namų apsupty. Brolis, mama, senelis - visi jie su kūrybiniu polėkiu. „Bet aš buvau kitokia, man patiko muzika, todėl mokiausi J. Gruodžio konservatorijoje ir ruošiausi tapti pedagoge. Savo šeimai buvau pareiškusi, kad nepaimsiu net pieštuko į rankas iki savo gyvenimo pabaigos. Dabar iš tų, garsiai ištartų žodžių, ima juokas“, - prisiminimais dalijosi V. Vebeliūnienė. Ji mano, kad meilė supančiam pasauliui, anksčiau ar vėliau, žmoguje pažadina ir atskleidžia tai, kas Dievo duota. Aplinkybės susiklostė taip, kad ji sutiko vieną dailininkę, kuri ir paskatino ją pabandyti tapyti. Tai įvyko 2007metais. Vilma sako, jog tapydama išlieja save, nusiramina, atgauna jėgas. Miela širdžiai ir protui veikla atgaivina ir stiprina.

Paroda Zyplių dvare veiks apie mėnesį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.