Gelgaudiškiečiai saugaus eismo konkurse - penkti

Sausio 27 dieną Kelių muziejuje, Vievyje, vyko iškilminga konkurso „Eismo saugumas benduomenėje“ apdovanojimo ceremonija. Šiame Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos skelbtame konkurse dalyvavo 23 kaimo bendruomenės iš visos Lietuvos, tarp kurių ir trys iš mūsų rajono.

Kelių direkcijos ekspertų grupė 77,5 balo įvertino Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“, vadovaujamo Genės Žilinskienės, projektą ir skyrė 5 - ąją vietą. Gerdžiūnų bendruomenės centro, kuriam vadovavo pirmininkė Jolanta Puidokienė, projektas liko 15, o Ritinių bendruomenės centro, vadovaujamas Kęstučio Kasperavičiaus, projektas - 19 vietoje.

Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“ buvo apdovanotas Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus Skirmanto Skrinsko padėka, foto aparatu, nuotraukų albumu ,,Vaizdingi Lietuvos keliai“ ir saugaus eismo atributika.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.