Šakiuose – dar vieno plenero autorių darbai

valentinasLapkričio 25-ąją Šakių rotušę papuošė plenero „Sintautai 2010“ dalyvių kūriniai. Tai paskutinis įvykdyto projekto akcentas.

Nuotr. Parodoje iš visų plenere dalyvavusių dailininkų buvo vienintelis V. Valentas.

Savo darbus žiūrovų akiai pateikė latvių tapytojai Jana Araja ir Gita Kravala, lenkės Elžbieta Kina ir Danuta Pruchnicka, vilniečiai Valentinas Ajauskas, Algis Augustaitis, Raigardas Kudirka, Vladas Lisaitis, Birutė Matijošaitytė bei kaunietis Vidmantas Valentas. Beje, jis vienintelis dalyvavo parodos atidaryme ir džiaugėsi turėjęs galimybę dalyvauti plenere, pabendrauti su dailininkais.

Pristatydama parodą projekto „Menų voratinklis“ vadovė, savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus specialistė Aurelija Papievienė pasidžiaugė, jog visas projektas jau ne tik sėkmingai užbaigtas, bet ir gerai įvertintas Nacionalinėje mokėjimo agentūroje. Ją papildydamas Šakių krašto vietos veiklos grupės pirmininkas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Algimantas Damijonaitis teigė, jog tai pirmasis, tačiau jokiu būdu ne paskutinis, kaimo bendruomenių projektas, skirtas meno sklaidai.

VšĮ „Sintautų akademija“ projektų vadovas Vitas Girdauskas pastebėjo, jog projekto metu vykęs pleneras ir ši paroda kartu yra ir Sintautų miestelio 450 metų jubiliejaus paminėjimo dalis.

Paroda Šakių rotušėje veiks iki gruodžio 12 dienos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.