Sintautuose liaudiško šokio ir muzikos fiesta

vakaruskosLapkričio 26 dieną Sintautų kultūros centre žiūrovus liaudiškais šokiais ir muzika džiugino bei nuobodžiauti  neleido projekto „Suvalkijos krašto liaudiškos muzikos ir šokio festivalio „Vakaruškos“ dalyviai.

Nuotr.  „Vakaruškose“ smagiai sukosi Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos ir kultūros centro „Pynės“ šokėjėliai.

Jaunatviškumu trykšte tryško Kauno rajono Neveronių kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Kupolio rožė“, vadovaujamas Birutės Savickienės. Ant prieklėčio smagiai sukosi jaunimo liaudiškų šokių kolektyvai - Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos ir kultūros centro ansamblis „Pynė“ (vadovė Vitalija Venienė), Marijampolės muzikos mokyklos „Javonėlis“ (vadovė Alina Kvietkauskienė) ir Pilviškių „Santakos“ gimnazijos (vadovė Eglė Šeštakauskienė) šokėjai.

Pasak renginio vedėjos Vidos Kasiulaitienės,  kad žiūrovams nuo šokių akys neapraibtų, tarp pasirodymų šauniai griežė Liepalotų kapelijos muzikantai, vadovaujami Romo Skaisgirio. Į festivalį atvyko ir mūsų kraštietė Seimo narė Onutė Valiukevičiūtė, kuri yra ir viena iš pagrindinių projekto rėmėjų.

Renginio programą užbaigė rajono valdžios atstovų: vicemerės Rimos Rauktienės bei Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjos Augenijos Kasparevičienės, Sintautų kultūros centro direktorės Laimos Girdauskienės sveikinimai ir atminimo dovanos visiems šokėjams, muzikantams ir kolektyvų vadovams.

Projektą dalinai finansavo Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos Kultūros rėmimo fondas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.