Suplasnojo dar šeši Gerumo angelai

aukosGruodžio 20 dieną Šakių „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs labdaringas kalėdinis koncertas „Ant angelo sparnų gerumas supas“. Jo metu buvo ne tik aukojami pinigai, prieš Kalėdas pasieksiantys sunkiau besiverčiančiose šeimose gyvenančius moksleivius, bet ir šeštąjį kartą mokyklos bendruomenės nariams buvo išdalintos „Gerumo angelo“ nominacijos.

Nuotr. Labdaringo koncerto „Ant angelo sparnų gerumas supas“ metu šiemet sunkiau besiverčiančių šeimų vaikams buvo suaukoti 1075 litai.

Pasak „Aukuro“ pagrindinės mokyklos direktoriaus Rolando Kučiausko, per penketą metų buvo įteikta 50 „Gerumo angelo“ nominacijų. Dvi nominantės, šios mokyklos bendruomenės narės, Eglė Pieniutaitė ir Gailutė Bimbienė, jau iškeliavusios Anapilin,  buvo pagerbtos tylos minute.

Pirmieji du Gerumo angelai iš R.Kučiausko rankų nutūpė į aktyvių mokyklos moksleivių Milonos Janeikaitės ir Redos Vaičiūnaitės delnus už tai, kad joms ne tas pats, kaip gyvena mokyklos bendruomenė, už tai, kad savo iniciatyva jos uždega ir kitus, paįvairindamos gyvenimą įvairiais renginiais.

Nominaciją „Namai, kurie laukia“ buvo pakviestas įteikti rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius. Su didžiausiu džiaugsmu už meilę ir namų šilumą „Gerumo angelas“ buvo perduotas antroko Manto globėjams Nidai ir Vidmantui Čepaičiams.  
 
Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos mokytoja Vitalija Gudzinevičienė pristatė  nominaciją „Už nesavanaudišką gerumą“, kuri už geranoriškumą ir sportinių renginių finansinę paramą buvo įteikta bendrovei „Agrogimas“, vadovaujamai Vido Jonaičio.

Nominacija „Aš galiu“ su Gerumo angelo sparnais nusileido į buvusio mokyklos moksleivio Vytauto Žemaitaičio rankas. Pasak nominaciją įteikusios buvusios auklėtojos Aidutės Žemaitienės, jis visuomet liks „Aukuro“ bendruomenės nariu, pasiruošusiu padėti įgyvendinti visas svajones.

„Tikra tiesa, kad grožis išgelbės pasaulį“, - kalbėjo mokyklos bibliotekininkė Birutė Šalkauskienė, iškeldama dvasingumą ir vidinį žmogaus grožį prieš išorės blizgesį. Nominaciją „Už nuoširdumą“ ji įteikė buvusiai mokytojai, šiuo metu dirbančiai raštinės vedėja, Ivetai Žilaitienei už nuoširdžią šypseną ir gerą žodį visiems ją supantiems žmonėms.

Gerumo nominacijas scenoje keitė aukuriečių moksleivių ir mokytojų kalėdinis koncertas: dainos, šokiai ir net cirko artistų pasirodymai. Kaip jau įprasta, savotiška renginio kulminacija tapo labdaros gestas. Mokyklos tarybos pirmininkė Jūratė Poderienė visiems susirinkusiesiems dėkojo už geranoriškas aukas. Šiemet koncerto metu buvo surinkti 1075 litai. Jie bus skirti mokyklos bendruomenės sunkiau besiverčiančių šeimų vaikų šventinių dienų praskaidrinimui. Viena iš organizatorių, „Aukuro“ pagrindinės mokyklos pavaduotoja Alina Staniulienė teigė, kad jiems bus nuperkamos dovanėlės, apmokamos kelionės ar bilietai į koncertus, į kuriuos daugelis klasių vyks kalėdinių atostogų  metu.

Žmogaus širdis – bekraštė ir neišmatuojama, kaip Visata. Kiek savęs išdaliname, tiek mūsų ir lieka. Apsidairykime aplinkui, kiek daug šalia mūsų Gerumo angelų. Ir kiek daug galimybių tapti vienu iš jų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.