Purvinuose šokiuose dominavo vyrai

purvini_sokiaiPenktadienio vakarą Girėnų kaimo tvenkinio saloje trečią kartą buvo organizuojamas Purvinų šokių maratonas. Šiųmetiniame maratone save išbandė penki vyrukai ir viena moteris. Konkurso laimėtojai buvo apdovanoti vertingais prizais.

Nuotr. Pirmąją vietą maratone laimėjo šakietis Paulius Endriukaitis.   

Jau trečius metus iš eilės neformali jaunimo grupė „Notitel“, vadovaujama Justo Vizgirdos, organizavo išskirtinį vasaros renginį – Purvinų šokių mataroną. Jėgas panorę išbandyti šokėjai purvo skonį galėjo pajusti Girėnų kaimo tvenkinio saloje specialiai įrengtoje klampynėje. Norinčiųjų šokti, deja, nebuvo labai daug. Šiemet šokėjų sulaukta kiek mažiau nei pernai – iš viso tik šešių. Tik vienas maratono dalyvis atvyko iš Marijampolės. Visi kiti buvo šakiečiai, tarp kurių ir vienintelė moteris Laura. Tad renginio dieną startas šokėjams buvo duotas lygiai aštuntą vakaro. Purvynėje šokę maratono dalyviai su keliomis pertraukėlėmis sulaukė pirmą valandą nakties skelbto finišo. Specialiai komisijai, kurią sudarė ankstesnių šokių maratonų dalyviai Greta Unguvaitytė ir Ignas Sadauskas bei Evaldas Ragelis ir Gintaras Bakas, teko spręsti, kurie iš dalyvių verti prizinių vietų. Komisijos sprendimu pirmąją vietą laimėjo šakietis Paulius Endriukaitis. Jam atiteko pakvietimai dviems asmenims visai dienai pasirinktinai į LABAS arba ONE nuotykių parkus. Taip pat pakvietimas į Smalininkų kartodromą bei pakvietimas dviem asmenims į Druskininkų vandens parką. Antrąją vietą maratone iškovojo Eimutis Ripinskas iš Šakių. Jis laimėjo Smalininkų kartodromo abonementą penkiems kartams po 10 minučių, ONE nuotykių parko plaukimą vandenlenčių trasa ir Šakių baseino abonementą vienam asmeniui. Trečioji vieta buvo skirta šakiečiui Aidui Vizgirdai. Jaunuoliui atiteko ekstremalus laisvo kritimo šuolis - drambliaskrydis ir Šakių baseino abonementas vienam asmeniui.
 
Pasak Purvinų šokių maratono vieno iš organizatorių J. Vizgirdos, nors šiųmetis maratonas nesulaukė didelio dalyvių ir žiūrovų antplūdžio, bet žadama renginį organizuoti ir kitąmet, tačiau jis bus gerokai pasikeitęs. Maratono organizatoriai dėkoja Sauliui Guogai finansiškai ir morališkai prisidėjusiam prie renginio organizavimo. Renginį globojo Kęstutis Smirnovas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.