„Caritas“ kviečia pagelbėti moksleiviams

Artėjant rugsėjo 1-ajai katalikiška savanorių organizacija „Caritas“ šiais metais pirmą kartą suorganizavo akciją „Pripildyk vaiko kuprinę gerumu“, kurios metu tikimasi padėti sunkiai gyvenančių šeimų vaikams pasiruošti mokyklai.

Pasak Šakių parapijos klebono vicedekano Sigito Matusevičiaus, mūsų rajono gyventojai taip pat gali prisidėti prie „Carito“ akcijos. Nupirktas įvairias mokyklines prekes – sąsiuvinius, aplankus, pieštukus, plastiliną, klijus, rašymo priemones ir pan. Galima atnešti į Šakių „Caritą“, bažnyčią ar akcijos ženklu pažymėtą vietą „IKI“ prekybos centre. Tiesa, Šakiuose tokios vietos dar išvysti neteko, tad tikriausiai paprasčiausiai nupirktas prekes būtų pristatyti į „Caritą“.

„Caritas” teigia, kad parama bus orientuota į tas šeimas, kurių pragyvenimo lygis balansuoja ties socialinės paramos riba ir pajamos yra tik šiek tiek didesnės už tas, kurios leistų gauti socialinę pašalpą. Kol kas sunku prognozuoti, kiek vaikų sulauks paramos, nes viskas priklausys nuo aukojančiųjų geranoriškumo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.