Gerdžiūniečiai meno pagrindų mokėsi Raudondvaryje

Rugpjūčio 9 dienos pavakare būrelis meno gerbėjų patraukė Raudondvario parko link. Rugpjūčio 6-11 dienomis ten vyko Tarptautinis žemės meno festivalis, kuriame dalyvavo 23 menininkai iš 11 pasaulio šalių. Kaip ir kasmet, čia vyko jau tradiciniu tapęs floristikos seminaras-mokymas, kurį vedė gerai žinomas floristas – Marijus Gvildys.

Floristas M. Gvildys pakvietė Gerdžiūnų bendruomenę į vykusį festivalį, kad gerdžiūniečiai ne tik pamatytų pasaulio menininkų darbus, bet kartu su jais mokytųsi kurti, improvizuoti ir žemę matytų kitaip. „Ne veltui sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti“, – teigė Gerdžiūnų bendruomenės tarybos narė Onutė Rakauskienė.

Projekte dalyvaujantys įvairaus amžiaus žmonės dirbo su užsidegimu, noru kurti dar ir dar. Įdomiausia tai, kad meno kūriniai buvo daromi iš gamtoje esančių mwedžiagų, komponuojami prie kokios nors gamtoje esančios dalies, pavyzdžiui – medžio šaknies.

Pasisėmę gerų emocijų ir šiltų įspūdžių, visi patraukė namo Vilkijos link. Iš ten, apžiūrėję Nemuno vingius, persikėlė per upę į Pavilkijį, kur užlipę ant Žemosios Panemunės piliakalnio grožėjosi atsiveriančiais gamtos vaizdais. Susirinkusieji padarė išvadą, kad lietuviai per mažai tausoja ir myli savo šalį. „Užuot važiavę į svečias šalis, pirmiausiai pamatykime šalia esantį gamtos grožį ir jo įvairovę, saugokime gamtą ateities kartoms“, – apie matomą jau kitokią gamtą pasakojo O. Rakauskienė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.