Drobėje - plenere patirti įspūdžiai

dailininkaiPraėjusį penktadienį Šakių rotušėje atidaryta tarptautinio dailininkų plenero, birželio viduryje vykusio Trakuose, darbų paroda. Jame dalyvavo bei savo darbus pristatė ir įspūdžiais dalijosi trys rajono dailininkai.

Nuotr. Iš kairės: A. ir A. Vorevičiai bei L. Rūgytė džiaugėsi plenere sudarytomis puikiomis sąlygomis tiek kūrybai, tiek poilsiui.

Parodą pristatydama Kultūros ir turizmo skyriaus specialistė Aurelija Papievienė pasakojo, kad iš viso plenere dalyvavo 12 dailininkų. Trakiškiams tai buvo pirmasis tarptautinis pleneras, tačiau, kaip teigė jame dalyvavę Audronė ir Algimantas Vorevičiai bei Lolita Rūgytė, sąlygos ir kūrybai, ir poilsiui buvo ypač puikios. Dailininkai galėjo nemokamai sportuoti, naudotis baseinu ir kitomis viešbučio bei poilsio centro „Trasalis“ teikiamomis paslaugomis. A. Vorevičius pasakojo, kad parodos atidarymo dieną Trakuose išgirdęs jų mero žodžius, jog tai pirmasis, bet ne paskutinis pleneras, jis net prašė juos pakartoti. Pasak dailininko, tokių žodžių jis galėtų klausyti ir klausyti, nes tokiomis sąlygomis norėtų kurti, ilsėtis ir dirbti kiekvienas kūrėjas. „Jie gali sau tai leisti, nes turi daug pinigų“, - juokavo Voras, pripažindamas, jog ten būdamas jautėsi ypatingas ir reikalingas. Panašiai kalbėjo ir dailininkės Lolita ir Audronė apgailestavusios tik dėl to, jog parodyti gali ne visus sukurtus darbus, nes dalis jų liko Trakuose. Be to, buvo sudarytos sąlygos lipdyti iš molio, tačiau keramikos darbais pasidžiaugti taip pat nebus galimybės, nes Šakiuose nėra sąlygų eksponuoti tokius dirbinius.

Šakių rotušėje eksponuojama po keletą tiek rajono, tiek kitų plenere dalyvavusių autorių kūrinių, kuriais bus galima pasigrožėti apie mėnesį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.