Apdovanojo laureatus

rusteikaSausio 16 dieną, Vilniuje, Lietuvos medicinos bibliotekoje, vyko Vilniaus Naujamiesčio moksleivių namų organizuoto respublikinio moksleivių portreto žanro piešinių konkurso „Jaunasis portretistas 2012“ laureatų apdovanojimo ir darbų parodos atidarymo šventė.

Nuotr. Laureatų apdovanojimuose dalyvavo T. Rūsteika su mokytoja L. Rūgyte.

Renginyje dalyvavo Šakių rajono meno mokyklos dailės skyriaus mokinys Tautvydas Rūsteika ir jo mokytoja Lolita Rūgytė. Tautvydas šiame konkurse savo amžiaus grupėje iškovojo antrąją vietą. Laureatams ir prizininkams buvo surengta ekskursija po Vilniaus senamiestį, Vilniaus Dailės Akademiją, taip pat jaunimas galėjo pabendrauti su rūbų dizaino specialybės moksleiviais ir pamatyti VDA saugyklose saugomus didžiųjų mūsų dailininkų studijų laikų darbus. Laureatų apdovanojimo šventėje jaunuosius menininkus sveikino ir prizus bei diplomus teikė garbūs vertinimo komisijos nariai, norintys galėjo piešti pozuotoją, žinomą aktorių Leonardą Pobedonoscevą, pabendrauti su kitais pozuotojais, kuriuos piešė vilniečiai. Renginį filmavo Lietuvos televizija.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.