Namo grįžo su bronziniu apdovanojimu

jurasSausio 25 – 27 dienomis Latvijoje vykusiame tarptautiniame cirko festivalyje „Auksinis Karlas 2013“ dar vieną kartą sėkmė šypsojosi vieninteliam Lietuvos atstovui iš Šakių cirko studijos „Šypsena“. Juras Pratusevičius tarp geriausiųjų Europos cirko artistų buvo įvertintas garbinga trečiąja vieta.
 
Nuotr. Rygoje vykusiame festivalyje „Auksinis Karlas 2013“ J. Pratusevičius laimėjo garbingą trečiąją vietą.
 
Pernai Šakiuose vykusiame cirko festivalyje „Cirko žiburiai“ J. Pratusevičius gavo vardinį kvietimą dalyvauti profesionalių cirko artistų festivalyje „Auksinis Karlas 2013“, Rygoje. Šis festivalis nušurmuliavo praėjusį savaitgalį, jame nepraleido progos pasirodyti ir Juras su ekvilibristikos vienračio numeriu.

Festivalyje dalyvavo dešimties šalių profesionalūs cirko artistai ir pavienės jų grupės. Speciali komisija pasirodymus vertino bendrai, neskirstant į žanrus. Tarp visų pasirodžiusiųjų Raimondo Januševičiaus auklėtinis J. Pratusevičius buvo įvertintas garbinga trečiąja vieta.

Laimėjimą vadovas vertina kaip itin aukštą pasiekimą. „Labai aukštai įvertintas. Iš 27 dalyvių tik devyni apdovanoti. Tarp jų prizinėse vietose Juras – tai reiškia kažką mes padarėme“, - teigė R. Januševičius, pridurdamas, jog į festivalius važiuojama jau ne tik dalyvauti, bet ir laimėti. Beje, 14-metis Juras Rygoje vykusiame festivalyje varžėsi su išties solidžiais ir patyrusiais cirko artistais.  

Cirko vadovas džiaugėsi, kad auklėtinis yra sukaupęs patirtį ir lemiamu momentu visuomet atsakingai pasirodo. Laimėta trečioji vieta, pasak jo, yra aukščiausias Juro profesionalumo įvertinimas. „Vienas dalykas laimėti pirmąją vietą tarp vaikų, o visai kas kita - tarp suaugusiųjų“, - teigė R. Januševičius.

Šiomis dienomis, po pasirodymo Latvijoje vykusiame festivalyje, J. Pratusevičiui buvo atsiųstas siūlymas dirbti Danijoje. „Juro profesionalumo lygis toks, kad jis gali užsidirbti. Jo numeris perkamas“, - sakė R. Januševičius. Tačiau dėl mokslų buvo nuspręsta pasiūlymo atsisakyti. „Visiems savo vaikams sakau, kad repetuotų. Aš paruošiu numerius, o jūs tik dirbkit. Ir nereikės, baigus 12 klasių, eiti į Darbo biržą. Europoje cirkas perspektyvus. Nereikia nė Lietuvos. Reikia tik aukšto lygio numerių ir darbo užteks “, - teigė R. Januševičius.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.