Namo grįžo su bronziniu apdovanojimu

jurasSausio 25 – 27 dienomis Latvijoje vykusiame tarptautiniame cirko festivalyje „Auksinis Karlas 2013“ dar vieną kartą sėkmė šypsojosi vieninteliam Lietuvos atstovui iš Šakių cirko studijos „Šypsena“. Juras Pratusevičius tarp geriausiųjų Europos cirko artistų buvo įvertintas garbinga trečiąja vieta.
 
Nuotr. Rygoje vykusiame festivalyje „Auksinis Karlas 2013“ J. Pratusevičius laimėjo garbingą trečiąją vietą.
 
Pernai Šakiuose vykusiame cirko festivalyje „Cirko žiburiai“ J. Pratusevičius gavo vardinį kvietimą dalyvauti profesionalių cirko artistų festivalyje „Auksinis Karlas 2013“, Rygoje. Šis festivalis nušurmuliavo praėjusį savaitgalį, jame nepraleido progos pasirodyti ir Juras su ekvilibristikos vienračio numeriu.

Festivalyje dalyvavo dešimties šalių profesionalūs cirko artistai ir pavienės jų grupės. Speciali komisija pasirodymus vertino bendrai, neskirstant į žanrus. Tarp visų pasirodžiusiųjų Raimondo Januševičiaus auklėtinis J. Pratusevičius buvo įvertintas garbinga trečiąja vieta.

Laimėjimą vadovas vertina kaip itin aukštą pasiekimą. „Labai aukštai įvertintas. Iš 27 dalyvių tik devyni apdovanoti. Tarp jų prizinėse vietose Juras – tai reiškia kažką mes padarėme“, - teigė R. Januševičius, pridurdamas, jog į festivalius važiuojama jau ne tik dalyvauti, bet ir laimėti. Beje, 14-metis Juras Rygoje vykusiame festivalyje varžėsi su išties solidžiais ir patyrusiais cirko artistais.  

Cirko vadovas džiaugėsi, kad auklėtinis yra sukaupęs patirtį ir lemiamu momentu visuomet atsakingai pasirodo. Laimėta trečioji vieta, pasak jo, yra aukščiausias Juro profesionalumo įvertinimas. „Vienas dalykas laimėti pirmąją vietą tarp vaikų, o visai kas kita - tarp suaugusiųjų“, - teigė R. Januševičius.

Šiomis dienomis, po pasirodymo Latvijoje vykusiame festivalyje, J. Pratusevičiui buvo atsiųstas siūlymas dirbti Danijoje. „Juro profesionalumo lygis toks, kad jis gali užsidirbti. Jo numeris perkamas“, - sakė R. Januševičius. Tačiau dėl mokslų buvo nuspręsta pasiūlymo atsisakyti. „Visiems savo vaikams sakau, kad repetuotų. Aš paruošiu numerius, o jūs tik dirbkit. Ir nereikės, baigus 12 klasių, eiti į Darbo biržą. Europoje cirkas perspektyvus. Nereikia nė Lietuvos. Reikia tik aukšto lygio numerių ir darbo užteks “, - teigė R. Januševičius.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.