Bibliotekoje – humoristo darbai

prackailaPraėjusį penktadienį Šakių viešojoje bibliotekoje atidaryta Vaido Pračkailos, geriau žinomo Apolionijos Zizirskienės pseudonimu, tapybos darbų paroda „Laiko taku“.
 
Nuotr. V. Pračkaila pripažįsta, kad kūrybinių minčių turi šimtmečiui į priekį, o su trupiniais galima susipažinti ir dabar.
 
Nors iš Paluobių, Griškabūdžio seniūnijos, kilęs V. Pračkaila geriau žinomas kaip humoristas, prie meno jis buvo linkęs nuo vaikystės. Veiklos jam niekuomet netrūko, todėl ir lėlių teatrui mokykloje vadovavo, ir eiles kūrė, ir skaitovas buvo, ir grojo... Zizirskienės personažas jam padeda pragyventi, užsidirbti. Šiaip scena visada buvo šalia, tapyba, parodų rengimas jam taip pat buvo itin artima. Galbūt dėl autoriaus įvairiapusiškumo, kaip pastebėjo ne vienas parodos lankytojas, ir jo darbai gana įvairiapusiški. „Tikrai išskirtinis žmogus, labai rūpestingas, ypač betarpiškai bendraujantis su žmonėmis“, - parodos autoriui gerų žodžių negailėjo renginio vedėja Lina Eringienė.

V. Pračkaila pripažįsta, kad tapydamas žaidžia su spalva, faktūra, išdykauja su darbų pavadinimais. „Džiaugiuosi, kai galiu ką nors originalaus sukurti konkrečiam interjerui. Minčių – šimtmečiui į priekį. Čia – tik trupiniai“, - tikino parodos autorius.

Parodą bibliotekoje aplankyti galima iki vasario 16 dienos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.