Jaunų širdžių skambesį skyrė Motinos dienai

Balandžio 30 dieną Šakių rajono meno mokyklos iniciatyva įvyko ketvirtasis moksleivių chorų festivalis „Lai skamba jaunos širdys“, skirtas Motinos dienai. Savo dainomis žiūrovus džiugino net aštuoni chorų kolektyvai - penki mūsų krašto ir trys atvykę iš kaimyninių rajonų.
 
Chorų festivalio „Lai skamba jaunos širdys“ organizatoriai džiaugėsi, kad į renginį atvyko net aštuoni moksleivių chorai. Tai trys rajono mokyklų moksleivių chorai iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos (vadovė E.Legotienė), Lukšių Vinco Grybo gimnazijos (vadovė R.Valaitienė) ir Šakių „Žiburio“ gimnazijos (vadovė D.Martinaitienė) bei du Šakių rajono meno mokyklos chorai - jaunučių choras (vadovė D.Martinaitienė) ir merginų choras „Aušrinės“ (vadovė R.Valaitienė). Šiemet festivalyje svečiavosi trys moksleivių chorai, atvykę iš kaimyninių rajonų. Tai Vilkaviškio muzikos mokyklos jaunučių choras (vadovė V.Saldukaitienė), Marijampolės muzikos mokyklos jaunučių choras (vadovės D.Radzevičienė ir L.Dambauskienė) bei Jurbarko J.Sodeikos meno mokyklos mišrus choras (vadovė D.Lapienė). Visi pasirodymai buvo labai įspūdingi. Festivalio vinimi tapo visų festivalio dalyvių atliekama paskutinioji renginio daina „Mūsų dienos kaip šventė“. Chorai buvo apdovanoti rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus Padėkos raštais, asmeniniais prizais ir saldžiomis dovanomis.“
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.