Pirmoji jaunųjų menininkų paroda

meno mokyklaŠakių rajono meno mokyklos Dailės skyriaus 17-osios laidos moksleivių baigiamųjų darbų paroda šiemet išskirtinė. Plačiajai visuomenei moksleivių darbai pristatyti naujoje vietoje. Šįkart su jaunųjų rajono menininkų kūryba galima susipažinti gėlių salone „Žiedų sala“ neseniai atidarytoje menininkų galerijoje.  
 
Nuotr. Šakių rajono meno mokyklos Dailės skyrių šiemet baigė 14 moksleivių.
 
Po Šakių rajono meno mokyklos Dailės skyriuje ketverius metus vykusių intensyvių užsiėmimų, šiandien 17-osios laidos moksleiviai džiaugiasi Šakiuose veikiančioje menininkų galerijoje pristatyta pirmąja jų meno darbų paroda. Jos atidarymo akimirką Dailės skyriaus vedėja Lolita Rūgytė kalbėjo, kad šios laidos moksleiviai mokslus užbaigė labai sėkmingai. „Visų ketverių metų savo brandžias idėjas, reikšmingiausius kūrinius jie rodo šioje galerijoje“, - tikino dailininkė, besidžiaugdama, kad Šakiuose pagaliau yra erdvė, kurioje galima saugiai eksponuoti ne tik paveikslus, grafikos darbus, bet ir skulptūras.

Čia eksponuojami aliejinė tapyba, tapyba mišria technika, geliniu tušinuku atlikti darbai bei keramikos kūriniai. Jaunasis menininkas Povilas Dainelis baigiamojo darbo akcentu pasirinko mokytojų portretų piešimą. Juose moksleivis įamžino visus ketverius metus regėtus mokytojus. Itin originalų meno kūrinį, pavadinimu „Instaliacija“, pristatė Lina Aleknavičiūtė. Baltosios keramikos technika išlietos rankos netikėtai sutrūko degimo metu, todėl kūrinys ekspozicijai buvo pateiktas tarp šukių.

Šiemet meno mokyklos Dailės skyrių baigė 14 moksleivių, iš jų penki – Kudirkos Naumiesčio filiale. Meno mokyklos moksleivių darbai, atskleidžiantys jų meno suvokimo galimybes, bus eksponuojami dvi savaites, iki birželio 6 dienos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.