Cirko artistai šią vasarą neatostogauja

cirko stovyklaVasara – atostogų metas. Tačiau Šakių cirko studijos „Šypsena“ artistai šią vasarą apie poilsį net nesvajoja. Vadovai Itana ir Raimondas Januševičiai jiems suorganizavo nemokamas choreografijos ir gimnastikos pamokas.
 
Nuotr. Choreografė M. Kurtčijanc – Kurtinaitienė lavina gražius artistų judesius ir moko klasikinio šokio paslapčių.
 
Pasak I.Januševičienės, vaikams išreiškus norą ir vasaros atostogų metu lankyti cirko studijos užsiėmimus, nusprendėme to laiko veltui nešvaistyti, o surengti jiems labai naudingas nemokamas choreografijos ir gimnastikos pamokas. Jas cirko artistams veda tikrų tikriausios šių dalykų asės – Vilkaviškio baleto studijos choreografė Margarita Kurtčijanc – Kurtinaitienė ir Ignalinos sporto mokyklos akrobatikos specialistė Marina Grigorjeva.

Kai atvykome pažiūrėti, ką cirko artistai veikia vasaros metu, patekome tiesiai į M. Kurtčijanc – Kurtinaitienės pamoką. Ji, siekdama išlavinti gražius artistų judesius, vaikus moko klasikinio šokio paslapčių. Choreografė be galo patenkinta savo mokiniais, nes, pasak jos, jau po trečio susitikimo jie suprato, ką turi daryti. „Šaunuoliai, - gyrė specialistė. – Tik turi daug savarankiškai dirbti, nes aš atvažiuoju tik kartą per savaitę. Judesius jiems tenka šlifuoti patiems. Čia toks darbas, kurį būtina daryti kasdien.“

„Iš tiesų, vaikams sunku, - pripažino cirko studijos „Šypsena“ vadovė. – Jie kasdien mokosi po keturias valandas ir tai tikrai nėra lengva, tačiau būtina, nes šitų dalykų mes patys išmokyti negalime. Gauti tokias pamokas nemokamai - didelė vertybė.“ Be to, vaikai ne tik daro tempimo ar baleto pratimus prie specialiai tam įrengtų lygiagrečių, jie sportuoja, šlifuoja savo pasirodymus. O jų artimiausiu metu tikrai netruks. Visai netrukus jie išvyks į pasirodymus Lenkijoje ir  Rusijoje, o jei pavyks, rudenį apsilankys ir egzotiškoje Kinijoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.