Profesinę šventę minėjo socialinės darbuotojos

socialinesSima KAZARIAN
 
Rugsėjo 26 dieną Gelgaudiškio dvare skambėjo sveikinimai ir šilti palinkėjimai socialinėms darbuotojoms jų profesinės šventės proga, kurios, kaip ir kasmet, gausiai susirinko į renginį.
 
Nuotr. Sunkią kasdienę socialinių darbuotojų misiją vainikavo kasmetinė profesinė šventė.
 
Sunkiai dirbančios už minimalų atlygį, nuolat besirūpinančios kitais socialinės darbuotojos nusipelno kasdieninės pagarbos, tačiau daugiausiai jos sulaukia profesinės šventės proga. Socialines darbuotojas seniūnų vardu sveikinęs Vidas Cikana lygino jas su mamomis, kurios rūpinasi ir užjaučia kiekvieną, Šakių laidotuvių namų direktorė atskubėjo su „jaunystės eliksyru“, kad užtektų jėgų geriems darbams, meras įteikė Padėkos raštus ir padovanojo teatralizuotą ekskursiją po Gelgaudiškio dvaro parką.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė tarė savo darbuotojoms šiltą padėkos žodį ir įteikė atminimo dovanėles, ji nepamiršo pagerbti ir tų, kurios šiemet baigė mokslus, šventė asmeninius jubiliejus, ar naujai įsiliejo į socialinių darbuotojų gretas.

Mero padėkos raštus už nuoširdų rūpinimąsi seniūnijos gyventojais, 20 metų socialinio darbo sukakties proga, šiemet gavo Kidulių seniūnijos socialinio darbo organizatorė Nijolė Rudaitienė,  Šakių seniūnijos socialinio darbo organizatorės Irena Šakėnienė ir Loreta Tarutienė. Už nuoširdžiai atliekamą darbą, rūpinantis rajono neįgaliais bei pagyvenusiais gyventojais, meras dėkojo Socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjai Vitalijai Kuncaitienei. Mero padėkos raštai skirti ir Kudirkos Naumiesčio seniūnijos socialinio darbo organizatorei Laimutei Kvietinskienei už nuoširdų rūpinimąsi seniūnijos gyventojais ir Socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai Genovaitei Vabalienei už  nuoširdžiai atliekamą darbą rūpinantis rajono neįgaliais bei pagyvenusiais gyventojais.        
                                                                               
Didžiulė rožių puokštė atkeliavo ir nuo Seimo nario Mindaugo Basčio, Edgaras Pilypaitis pasveikino daina. Neliko nei vienos darbuotojos, kuri nebūtų iš šventės išėjusi be gėlės žiedelio ar padėkos žodžio.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.