Profesinę šventę minėjo socialinės darbuotojos

socialinesSima KAZARIAN
 
Rugsėjo 26 dieną Gelgaudiškio dvare skambėjo sveikinimai ir šilti palinkėjimai socialinėms darbuotojoms jų profesinės šventės proga, kurios, kaip ir kasmet, gausiai susirinko į renginį.
 
Nuotr. Sunkią kasdienę socialinių darbuotojų misiją vainikavo kasmetinė profesinė šventė.
 
Sunkiai dirbančios už minimalų atlygį, nuolat besirūpinančios kitais socialinės darbuotojos nusipelno kasdieninės pagarbos, tačiau daugiausiai jos sulaukia profesinės šventės proga. Socialines darbuotojas seniūnų vardu sveikinęs Vidas Cikana lygino jas su mamomis, kurios rūpinasi ir užjaučia kiekvieną, Šakių laidotuvių namų direktorė atskubėjo su „jaunystės eliksyru“, kad užtektų jėgų geriems darbams, meras įteikė Padėkos raštus ir padovanojo teatralizuotą ekskursiją po Gelgaudiškio dvaro parką.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė tarė savo darbuotojoms šiltą padėkos žodį ir įteikė atminimo dovanėles, ji nepamiršo pagerbti ir tų, kurios šiemet baigė mokslus, šventė asmeninius jubiliejus, ar naujai įsiliejo į socialinių darbuotojų gretas.

Mero padėkos raštus už nuoširdų rūpinimąsi seniūnijos gyventojais, 20 metų socialinio darbo sukakties proga, šiemet gavo Kidulių seniūnijos socialinio darbo organizatorė Nijolė Rudaitienė,  Šakių seniūnijos socialinio darbo organizatorės Irena Šakėnienė ir Loreta Tarutienė. Už nuoširdžiai atliekamą darbą, rūpinantis rajono neįgaliais bei pagyvenusiais gyventojais, meras dėkojo Socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjai Vitalijai Kuncaitienei. Mero padėkos raštai skirti ir Kudirkos Naumiesčio seniūnijos socialinio darbo organizatorei Laimutei Kvietinskienei už nuoširdų rūpinimąsi seniūnijos gyventojais ir Socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai Genovaitei Vabalienei už  nuoširdžiai atliekamą darbą rūpinantis rajono neįgaliais bei pagyvenusiais gyventojais.        
                                                                               
Didžiulė rožių puokštė atkeliavo ir nuo Seimo nario Mindaugo Basčio, Edgaras Pilypaitis pasveikino daina. Neliko nei vienos darbuotojos, kuri nebūtų iš šventės išėjusi be gėlės žiedelio ar padėkos žodžio.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.