„Lieku namuose“

Sunkumai visais laikais vienijo lietuvius. Galime susitelkti, kai pagalbos reikia sergantiems vaikams, vienišiems seneliams, nuo gaisro ar stichinių nelaimių nukentėjusiems žmonės. Žalia jūra banguojame per krepšinio varžybas. Dabar ypač reikia susitelkti, tačiau kitaip – kovojame prieš nematomą priešą – virusą. Norėdami paskatinti rajono gyventojus laikytis karantino sąlygų, sukūrėme socialinę informacinę kampaniją „Lieku namuose“. Jos tikslas – informuoti žmones apie pavojų ir skatinti būti sąmoningais ir atsakingais ne tik už save, bet ir kitus. Šiandien būti herojumi paprasta – lieku namuose!

Kiekviename laikraštyje rasite vis kitokį informacinį pranešimą-paveikslėlį, skatinantį laikytis karantino sąlygų. Kviečiame jais dalintis savo socialiniuose tinkluose. Tik kartu galime įveikti COVID-19.


lieku-namuose9lieku-namuose8
lieku-namuose7
lieku-namuose6lieku-namuose5lieku-namuose4


lieku-namuose3lieku-namuose2lieku-namuose1
Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.